Menu +

Poslední zápas kalendářního roku sehraje Třebíč na ledě Litoměřic

Pozvánky na zápas
T ř e b í č - V prvním zápase nadstavby porazila Horácká Slavia celek Chrudimi, o další body bude bojovat ve středu 29.12.2010 od 18:00 hodin na ledě Litoměřic, které v posledním duelu zvítězily na samostatné nájezdy v Kadani. Nováčka soutěže naposledy Třebíč porazila 5:2, domácí budou chtít tuto porážku jistě odčinit.
Sdílejte článek
 

Pohled na soupisku Litoměřic

Jen stručně, netřeba po několikáté představovat detailněji litoměřické hokejisty. Jednoznačnou brankářskou jedničkou je Martin Volke, který startoval v 28 duelech, procentuální úspěšnost zásahů čítá 91,65%. Z obránců je nejproduktivnější zkušený Milan Vobořil (5G+8A), z dalších bodujících bychom mohli jmenovat Ondřeje Kříže, Matěje Stříteského, Jakuba Evana či Ondřeje Martinku. Z útočníků si nejlépe vede pětice Ladislav Slížek (8G+11A), Petr Šinágl (4G+14A), Jaroslav Hašek (4G+13A), Martin Heinisch (7G+9A) a nejlepší střelec týmu Petr Horčička (12G+3A).

Dosavadní zápasy Stadionu Litoměřice

V dosavadním průběhu první hokejové ligy dokázaly Litoměřice třináctkrát zvítězit, osmnáctkrát odešli litoměřičtí hráči z ledu poraženi. Mužstvo najdeme aktuálně na čtrnáctém místě s pětatřiceti body při pasivním skóre 71:103. Horácká Slavia má před svým středečním soupeřem devítibodový náskok.

Poslední odehrané zápasy Litoměřic:

HC Stadion Litoměřice – IHC Písek 5:3 (Heinisch, Horčička, Doležal, Martinka, Rod)

HC Olomouc – HC Stadion Litoměřice 4:1 (Slížek)

SK Kadaň – HC Stadion Litoměřice 3:4sn (Brož, Stříteský, Kříž, Horčička)

Pohled do statistik Horácké Slavie

Třebíči jen o vlásek unikla skupina osmi lépe postavených celků po základní části a musí se smířit s bojem o předkolo play-off, což je pořád vysněná meta. A do nadstavby vstoupila Horácká Slavia rázně, když zvítězila nad Chrudimí, aniž by inkasovala branku. Po 31. kole figuruje Třebíč společně s Vrchlabím se 44 body na čele své skupiny, o dva body před Kadaní a Táborem.

Poslední odehrané zápasy Třebíče:

SK HS Třebíč –HC Dukla Jihlava 3:1 (Nahodil 2, Bulička)

HC Benátky nad Jizerou – SK HS Třebíč 3:2 (Vondráček, Sláma)

SK HS Třebíč – HC Chrudim 3:0 (Zahradník, Čech, Ostřížek)

Třetí vítězství Třebíče proti Litoměřicím?

V obou vzájemných letošních duelech zvítězila Horácká Slavia. Ve čtvrtém kole na vlastním stadionu 8:2, v devatenáctém kole pak v Litoměřicích 5:2. Zvítězí Třebíč i ve třetím duelu?

Střelec rozhodující branky v posledním utkání, Petr Zahradník, by body z Litoměřic rozhodně bral: “Určitě musíme hrát dobře ze zadu a hlavně bojovat. My máme ty zápasy takové ubojované, nejsou to nějaké krásné hokeje. Stejně budeme muset hrát i v Litoměřicích. Musíme věřit, že tam nějaké body urveme. Máme super gólmana, který nás vždycky podrží, musíme věřit, že z Litoměřic body odvezeme.“

Sestavy z minulého utkání

HC Stadion Litoměřice: Volke - Hillmich, Stříteský, Kolbaba, Evan, Kříž, Vobořil, Martinka, Brož - Heinisch, Šinágl, Gengel - Hašek, Slížek, Horčička - Rod, Zíma, Přeučil - Novák, Hlusička, Doležal.

SK Horácká Slavia Třebíč: Francouz - Kadela R., Kania, Sláma, Ostrčil, Hrbáček, Dudáš, Malinský, Bulička - Vondráček, Dolníček, Okál, Kadela E., Dočekal, Zahradník, Čech, Laš, Ostřížek, Burian, Vítek, Přibyl.

Utkání 32. kola první hokejové ligy mezi týmy HC Stadion Litoměřice – SK Horácká Slavia Třebíč startuje ve středu 29. prosince 2010 v 18:00 hodin v moderní Kalich aréně. Kolegové z Litoměřic připraví tradiční online přenos.

Podobné články

Pozvánky na zápas

Předkolo play off startuje! Třebíč vyzve pražskou Slavii

08.03.2020
Pozvánky na zápas

Generálku před play - off odehraje Horácká Slavia na ledě Trhačů

06.03.2020
Pozvánky na zápas

Poslední domácí zápas Nadstavbové části je tady. Do Třebíče přijede ve středu Frýdek-Místek

04.03.2020