Menu +

Třebíč vyzve nováčka z Litoměřic, získá první domácí body?

Pozvánky na zápas
T ř e b í č - Horácká Slavia v rámci 4. kola 1. hokejové ligy přivítá na domácím ledě celek HC Stadion Litoměřice. Určitě není radno nováčka soutěže podceňovat, neboť v kádru soupeře figuruje několik zvučných jmen. Litoměřice si v minulém kole připsaly první vítězství na domácím ledě proti Kadani. Také Třebíč získala všechny body, když porazila poměrem 6:3 Chrudim. Utkání odstartuje v sobotu 25. září od 17:30 na Zimním stadionu Města Třebíč- MANN + HUMMEL ARENA..
Sdílejte článek
 


Informace k diváckým soutěžím pro zápas s Litoměřicemi.

Horácká Slavia Třebíč v rámci 4. kola 1. hokejové ligy přivítá na domácím ledě nováčka z Litoměřic. Jelikož je tento hokejový soubor pro většinu fanoušků neznámý, pojďme se podívat na následujícího soupeře Horácké Slavie zblízka.

Do 1. hokejové ligy se celek z Litoměřic probojoval až díky poslednímu vítězství ve druhé lize, kdy na domácím ledě porazil soupeře z Valašského Meziříčí. Pohlédneme - li do historie, zjistíme, že stejně jako Třebíč, tak i Litoměřice vychovaly mnoho hokejových hvězd. Jmenujme například Milana Hniličku, Martina Škoulu, či Radka Hamra.

Nejvíce minut má v bráně Litoměřic zatím odchytáno Martin Volke, který s klubem vybojoval loňský postup. V kádru soupeře figurují také hráči s četnými zkušenostmi z druhé nejvyšší soutěže. Ladislav Slížek, ten loni oblékal dres Berounských Medvědů a 10 zápasů odehrál také v dresu Olomouce. Dále bychom neměli zapomenout na útočníka Jakuba Kloze, který loni oblékal dres Ústeckých Lvů. Posilou do obranných řad se stal Jakub Evan.

Litoměřice, jako nováček ligy, neměly příliš jednoduchý začátek soutěže, neboť musely hned úvodní dvě kola cestovat na hřiště soupeře. V prvním kole podlehly těsně Chrudimi 2:3. V následném 2. kole zajíždělo mužstvo trenéra Setikovského do Tábora, kde vybojovalo první bod za prohru 2:3 po samostatných nájezdech. Až v posledním odehraném kole se Litoměřičtí představili také domácím divákům. Premiéra v malém, leč útulném hokejovém stánku byla úspěšná. Litoměřice si dosáhly prvního vítězství, když porazily Kadaň 2:0. Obě branky domácích vstřelil již zmiňovaný Jakub Kloz. Celek HC Stadion Litoměřice se momentálně nachází na 9. místě se ziskem 4 bodů

Sestava celku HC Stadion Litoměřice z posledního odehraného utkání:

Volke - Evan, Kříž O., Stříteský, Macek, Vobořil, Kolbaba, Brož, Martinka - Hašek, Šinágl, Tvrzník - Heinisch, Slížek, Horčička - Novák, Kříž P., Kloz - Přeučil P., Hlusička, Holec.


Horácká Slavia zatím sbírá body pouze z venkovních utkání. V prvním kole Horáci oloupili o všechny body Písek vítězstvím 1:0. Ve 2. kole na led Třebíče přijela silná Olomouc. Navzdory tomu, že Třebíčští vedli, všechny body nakonec putovaly do Olomouce. Ve středu však přišla náprava domácího zaváhání. Body putovaly do Třebíče, tentokráte z Chrudimi, kde Horácká Slavia vyválčila v poslední třetině vítězství 6:3.

Sestava Horácké Slavie se zápasu s Chrudimí:

Fiala - Hrbáček, Ostrčil, Malinský, Kadela, Bulička, Sláma, Pohl - Laš, Dolníček, Bartoš - Burian, Ostřížek, Okál - Čech, Zahradník, Přibyl - Kadela, Dočekal, Vondráček - Křenek.

Fanoušci Horácké Slavie čekají, že jejich mužstvo napraví domácí porážku s Olomoucí a potěší je získem bodů také na domácím ledě. O tom, zda - li se to Horácké Slavii podaří se přijďte přesvědčit v Sobotu 25.9. od 17:30 na Zimní stadion Města Třebíče - MANN + HUMMEL ARENU. Pro návštěvníky bude opět připravena od sponzora Gambrinus zajímavá divácká soutěž o pivní ceny. Pro ty z Vás, kteří se nebudete moci na zápas přijít podívat bude připraven tradiční ON LINE přenos.

Podobné články

Pozvánky na zápas

Hokejový svátek je zpět! Bílé hvězdy ve čtvrtek přivítají tradičního rivala z Jihlavy

včera
Pozvánky na zápas

Hokejové prázdniny jsou u konce! Bílé hvězdy se v prvním přípravném utkání střetnou s Havlíčkovým Brodem

02.08.2020
Pozvánky na zápas

Předkolo play off startuje! Třebíč vyzve pražskou Slavii

08.03.2020
×
Odehrané 17:30 | Muži
SK Horácká Slavia Třebíč
HC Dukla Jihlava