Menu +

Ústí bylo pro Třebíč příliš velkým soustem

Ohlasy po utkání
Ani v sedmém utkání nedokázali hokejisté Třebíče zlomit nepříjemnou sérii porážek a podlehli po nepřesvědčivém výkonu Slovanu Ústí nad Labem 0:3. Poprvé v této sezoně se představil domácím věrným fanouškům v dresu Třebíče útočník Jiří Beroun, který je hráčem sousedních extraligových orlů ze Znojma.
Sdílejte článek
 
První třetina začala z obou stran opatrně a byli to dokonce domácí hráči, kteří poprvé zvedali ruce nad hlavu, aby oslavili první branku utkání. Radost však netrvala dlouho, protože sudí branku neuznali. Do konce první třetiny se již žádná výraznější šance nevyskytla, a tak šly oba celky do kabin za stavu 0:0. Ve druhé a třetí části již byli hosté z Ústí hokejovějším soupeřem, což potvrdili i brankami.

"Z našeho pohledu je škoda první třetiny. Nevím, proč nám rozhodčí neuznali první jasný gól, ale bohužel jsme neproměnili i další šance. Soupeř nás šťastným gólem v přesilovce dostal do kolen a nám už se nepodařil zvrat v utkání," smutně hodnotil zápas Jiří Beroun.

Jirka opět oblékl dres Horácké Slavie. Co ho přimělo se vrátit do rodného města? "Já měl i jiné nabídky, ale chtěl jsem být hlavně doma. Znojmo se s Třebíčí dohodlo na střídavých startech a ostatní nabídky jsem tudíž odmítl."

Horáckou Slavii čeká v dalším kole největší favorit první ligy a to tým Českých Budějovic. "Nám nezbude nic jiného než dobře bránit, nehnát se moc dopředu a zkusit nějaké brejky. Ono stačí dát jeden gól a může se to zlomit, nesmíme to hlavně vzdát a dál bojovat," zamýšlí se nad následujícím velmi těžkým duelem Jiří Beroun.

Podobné články

Ohlasy po utkání

Věřím, že se to odehraje. Všichni chceme hrát, říká Ladislav Bittner

11.03.2020
Ohlasy po utkání

Jan Václavek: My jsme nadšení. Byl to skvělý týmový výkon

11.03.2020
Ohlasy po utkání

Zvládli jsme to díky tvrdé práci, říká střelec vítězné branky Lukáš Nedvídek

09.03.2020