Menu +

V sobotu přicestují Valaši, proti kterým se nám doma loni dařilo!

Pozvánky na zápas
T ř e b í č - V rámci projektu HST hrdinům přivítáme v sobotu doma Vsetín. Z posledních šesti zápasů platilo pravidlo, že domácí celek vždy vyhrál. Minulý rok jsme na vlastním ledě Valachy jasně porazili 6:0 a 6:2, jak tomu bude nyní? Doprovodný program začíná již od 16:30 a budeme vzdávat hold tentokrát záchranářům. Navíc opět každý stý návštěvník obdrží dres zdarma!
Sdílejte článek
 

Vzdáme hold záchranářským složkám

Od 16:30 proběhne před KHNP Arenou měření krevního tlaku, hladiny cukru v krvi, měření saturace krve kyslíkem a orientační stanovení krevní skupiny. Před utkáním bude před zimním stadionem přistaven také vůz ZZS, který si budou moci fanoušci prohlédnout. Akce skončí v 17:15 odjezdem ZZS. Po této aktivitě žádáme všechny fanoušky, aby začali vstupovat do KHNP Areny a nezmeškali úvodní čestné buly. Každý 100.příchozí získá od generálního partnera společnosti KHNP bílý dres pro sezonu 19/20.


Vsetín: Zelenožlutí chtějí udržet vítěznou vlnu

Vsetín zabral a po kolísavých výsledcích si momentálně drží sérii tří vítězství v řadě. Naposledy se družina trenérů Dopity a Jenáčka představila proti prostějovským Jestřábům. Repríza loňského čtvrtfinále přinesla tuhou bitvu, ve které se nakonec zrodilo tříbodové vítězství Valachů. " Myslím, že jsme utkání mohli rozhodnout dřív. Bohužel druhou třetinu jsme neodehráli tak, jak jsme chtěli. Na druhou stranu závěr jsme zvládli velmi dobře a vítězství si pohlídali. Bereme důležité tři body. Čeká nás poslední zápas před pauzou v Třebíči, která má mladé mužstvo. Musíme hrát pokorně k soupeři, protože loni jsme tam dvakrát prohráli, a věřím, že to zvládneme," hodnotil utkání s Jestřáby Luboš Jenáček.

POSLEDNÍCH 5 ZÁPASŮ VSETÍNA:

Vsetín – Litoměřice 4:2
Frýdek-Místek – Vsetín 5:2
Vsetín – Havířov 3:1
Sokolov – Vsetín 2:6
Vsetín – Prostějov 3:2

Valaši mají ve svém kádru zvláštní anomálií. Nejproduktivnějšími hráči jsou zároveň obránce a útočník. Ofenzivní sílu produktivity reprezentuje Antonín Pechanec (4+10), oním obránce je Ondřej Slováček (1+14). Nejvíce to letos střílí v zelenožlutém dresu Radimu Kucharczykovi, zkušený matador zaznamenal 9 branek. Postupně se však začínají naplňovat i předpoklady posil, zápas od zápasu se zvedá výkon Vlastimila Dostálka či Davida Tůmy. Obranné řady pak v reakci na zranění Jakuba Tepera doplnil Tomáš Kudělka. Zkušenosti vsetínské defenzívě by měl dodat čerstvý příchod Jiřího Hunkese. Do brankoviště trenéři postaví s největší pravděpodobností Davida Gábu, jenž vychytal poslední tři vítězství Vsetína.

Statistiky obou týmů:

CHANCE liga, 20. kolo
Třebíč – Vsetín

12. místo
umístění v tabulce
7. místo
45:55 - 21 bodů
skóre a body
60:49 - 34 bodů
Lukáš Nedvídek 14b (4+10)
nejproduktivnější hráč
Antonín Pechanec 14b (4+10) a Ondřej Slováček 14b (1+13)
Martin Šťovíček, Michal Vodný - 5 branek
nejlepší střelec
Radim Kucharczyk - 9 branek
Lukáš Nedvídek - 10 nahrávek
nejlepší nahrávač
Ondřej Slováček - 13 nahrávek
Karel Nedbal 7b (0+7)
nejproduktivnější obránce
Ondřej Slováček 14b (1+13)
Pavel Jekel - 18 záp. (91,06%)
Dominik Svoboda - 3 záp. (87,5%)
úspěšnost brankářů
David Gába - 12 záp. (90,74%)
Ondřej Bláha - 8 záp. (88,18%)
16,46% - 7. nejlepší
úspěšnost v přesilovce
16,35% - 8. nejlepší
78,26% - 15. nejlepší
úspěšnost v oslabení
85,56% - 7. nejlepší
207 minut
tresty celkem
244 minut

Martin Sobotka před utkáním:

Třebíčští sice minulý týden doma porazili silný Chomutov, ale venku v Porubě po vyrovnané partii padli a nyní je čeká Vsetín. Do zápasů by měl zasáhnout uzdravený Ladislav Bittner a olomoucký junior Matúš Hlaváč."To, že máme jeden den volna mezi zápasy nehraje nějakou roli, nevidím v tom problém. My si vyzkoušíme na tréninku nějaké věci směrem k utkání. Přijede velmi těžký soupeř, který má hráče se zkušenostmi z extraligy. Musíme se opřít o naše nasazení a bojovnost, zároveň se musíme vyhnout naším výpadkům. Věřím tomu, že to bude atraktivní hokej, stojí za to, se přít na zápas podívat a my divákům slíbíme, že odvedeme stoprocentní výkon a budeme chtít urvat nějaký body," říká hlavní trenér Bílých hvězd.

Sestavy obou týmů v posledním zápase:

SK Horácká Slavia Třebíč: Jekel – A. Rutar, Nedbal, Forman, Hort, Jenáček, Furch, Kowalczyk – Michálek, Šťovíček, P. Kratochvíl – Vodný, Nedvídek, T. Havránek – Havlát, Tadeáš Král, Paták – Malec, Václavek, Ferda.

VHK ROBE Vsetín: Gába – Kudělka, Slováček, Hunkes, Dudáš, Jeřábek, J. Drtina, Holomek – D. Tůma, Kucharczyk, Jonák – Dostálek, Rehuš, Procházka – L. Volf, Pechanec, Gorčík – Vítek, Šilhavý, Hořanský.

Podobné články

Pozvánky na zápas

Předkolo play off startuje! Třebíč vyzve pražskou Slavii

08.03.2020
Pozvánky na zápas

Generálku před play - off odehraje Horácká Slavia na ledě Trhačů

06.03.2020
Pozvánky na zápas

Poslední domácí zápas Nadstavbové části je tady. Do Třebíče přijede ve středu Frýdek-Místek

04.03.2020