T ř e b í č - V sobotním utkaní přivítala Horácká Slavia na svém ledě tým VHK Robe Vsetín. První třetinu začali lépe hosté, jež se dostali v přesilové hře do vedení. To Vsetín však do konce třetiny neudržel, jelikož Horácké Slavii se podařilo zásluhou Ondřeje Malce srovnat. Druhá perioda začala za nerozhodného stavu, ale Valaši se znovu dokázali prosadit a vedení si udržet do konce druhé periody. V závěrečné třetině se Horákům podařilo znovu vyrovnat, a to díky trefě skvěle postaveného Roberta Havláta, ale bohužel Vsetínu se podařilo v přesilové hře prosadit a vstřelit tak další důležitou branku. Třebíčským se již pak vyrovnat nepodařilo a zápas skončil na konečném stavu 2:3. Pozvaní ke zhodnocení utkaní přijal střelec vyrovnávací branky z první třetiny, forvard Ondřej Malec.