Menu +

Výsledková mizérie Třebíče pokračuje i nadále

Ohlasy po utkání
T ř e b í č - V sobotním střetnutí se představili hokejisté Třebíče proti šestému celku tabulky Berounu. Domácí, kteří byli povzbuzeni posledním domácím vítězstvím, si na Medvědy věřili a netajili se touhou získat všechny tři body. Jenomže jako už po několikáté Třebíč předvedla velice slabý výkon, který na srdnatého soupeře nestačil, a jen díky brankaři Slávikovi prohrála jen 0:4.
Sdílejte článek
 
"Opět se nám nepodařilo vstřelit branku a bez té se asi těžko dá vyhrát. My ani nejsme v té fázi, abychom mohli hrát na 0:0 a výsledek 0:4 hovoří asi sám za sebe," hodnotí zápas domácí útočník Miloslav Topol.

Mizérie Třebíče stále trvá, kde vězí chyba, na to těžce hledal recept i samotný Topol."Musíme se zlepšit na hře dozadu, neumíme dávat góly, takže bránit, bránit a bránit. Vždy, když pouze bráníme, tak tam někdo ten gól dá, ale pokud hru otevřeme, tak to jde většinou z kopce. V této situaci se musíme snažit hrát zezadu a spoléhat, že nám tam jedna nebo dvě branky spadnou."

Třebíč nyní čeká utkání v Opavě, potom následuje přestávka, která rozdělí základní část na poloviny. Třebíč má na svém kontě pouhých 13 bodů, jakým způsobem se je pokusí rozmnožit v Opavě? "Opava asi také nehraje v dobré pohodě. My tam ale nesmíme jet s tím, že ji přehrajeme, ale spíše s tím, že budeme bránit a něco nám tam padne. Teď přišel David Vrbata jako rychlý hráč, takže někdo se musí prosadit a konečně dát gól," uzavřel rozhovor Miloslav Topol.

Špatně se hodnotil zápas i Radku Míkovi. "Dostali jsme čtyři góly, takže žádný zázrak, na druhou stranu nám tam žádný nepadl, což svědčí o naší produktivitě v útoku a jak říkám čtyři branky dostat doma, to není vůbec málo. Možná nás brzdila vyloučení, ale Beroun dobře bruslil a my jsme byli ve všem pomalejší, chyběl nám pohyb." A jaká změna by týmu prospěla? "Určitě přístup každého jednotlivce, musíme makat všichni a nečekat, že to nějak dopadne. V týmu je krize a nezbyde nám nic jiného než ji překousnout."

Třebíč tedy předvedla jeden ze svých hodně podprůměrných výkonů. Šanci na reparát má již ve středu, kdy zajíždí na již zmiňovaný led Slezanu Opava. Opava však překvapivě zvítězila na ledě Komety Brno 4:3 a pro Třebíč nebude vůbec snadným soupeřem.

Podobné články

Ohlasy po utkání

Klíčový byl třetí zápas, říká Štebih o čtvrtfinále. Co mistrovství světa nebo dovolená?

20.03.2024
Ohlasy po utkání

Věděli jsme, že nám soupeř nedá vydechnout. Hráli jsme trpělivě, říká Ondřej Baláž

14.03.2024
Ohlasy po utkání

Vybrali jsme těžší cestu, musíme vyhrát, říká Kamil Pokorný

13.03.2024