Menu +

Na Kladně to nevyšlo, ve středu je ale další domácí zápas. Soupeřem bude Havířov

Reportáže
T ř e b í č - K zápasu na Kladno jeli Třebíčští hokejisté s odhodláním ukončit nepříjemnou sérii venkovních neúspěchů. Jenže Rytíři byli až příliš těžkým soustem a po dvou vstřelených brankách už si vítězství nenechali vzít. Zápas nakonec skončil jednoznačným skóre 5:0. Už ve středu ale mají Třebíčští šanci na reparát, protože v domácím prostředí přivítají Havířov, který je v tabulce jen o tři body před nimi.
Sdílejte článek
 
14.kolo, pondělí 15.10.2018
KLA KLA
5:01:0, 1:0, 3:0
TRE TRE
Statistiky
Branky a nahrávky: 8. J. Říha (Vampola, J. Strnad), 29. Zikmund (Kehar, Redlich), 45. Kubík (Kehar, Zajíc), 50. Kružík (Redlich, T. Kaut), 51. Nash (Svedlund). Rozhodčí: Cabák, Dědek – Hejl, Doležal. Vyloučení: 1:4. Využití: 0:0. V oslabení: 0:0. Diváci: 1648. Střely na branku: 50:15. Průběh utkání: 5:0.
Sestavy
Rytíři Kladno: Cikánek – Nash, Zelingr, P. Hořava, Zajíc, Kehar, J. Říha – J. Strnad, Vampola, Vildumetz – Redlich, T. Kaut, Kružík – Zikmund, Kubík, Jelínek – Bláha, Filip, Hajný – Svedlund.
SK Horácká Slavia Třebíč: Dostál – Bilčík, R. Čermák, Vl. Brož, Furch, V. Čejka, Nedbal, Hort – Süss, Raška, Milfait – Kusko, Nedvídek, P. Kratochvíl – Paták, Mlynář, M. Novák – Havlát, Škvrně, J. Čejka.
Ohlasy trenérů

Martin Sobotka - SK Horácká Slavia Třebíč: Zápas jsme začali dobře a v první třetině, dokud jsme stíhali se Kladnem bruslit, tak jsme byli vyrovnaným soupeřem. Mohli jsme klidně jít i do vedení 1:0 nebo 2:0, zvonila tam i tyčka domácí brány. Pak jsme dostali góly na 1:0 a 2:0 a naše hra se rozsypala. Hráčům jsme sice říkali, že stav 2:0 v hokeji nic neznamená, že musíme dál hrát svoji hru. Jenže na ledě to tak nevypadalo, lítali jsme od ničeho k ničemu, skoro jsme se pak už nedostali k puku a soupeř si dělal prakticky, co chtěl. V brance nás ještě hodně podržel Lukáš Dostál, jinak to skóre mohlo být pro nás ještě horší. Náš tým zatím nedospěl tak daleko, aby na venkovním kluzišti dokázal porážet tak kvalitní mužstvo, jakým Kladno disponuje. Na druhou stranu pro naše mladé hráče to byla velká škola. Viděli, v jakém tempu a nasazení se hraje špička této soutěže. Honza Milfait to měl dnes těžké, naskočil do rozjetého vlaku, byl u nějakých obdržených branek, ale kvalitu určitě má a pokud to bude možné, rádi ho v budoucnu využijeme.

Podobné články

Reportáže

Junioři rozstříleli Studénku, k desítce chyběl jediný gól

17.03.2024
Reportáže

Páté čtvrtfinále Horácké Slavii nevyšlo a končí jí sezóna

16.03.2024
Reportáže

V Opavě junioři jasně vyhráli, skóre mohlo být i vyšší

16.03.2024