Menu +

Čtvrtá třída jasně přehrála Žďár

Reportáže
Čtvrtá třída zajížděla na led tradičního soupeře třebíčských mládežníků, Žďáru nad Sázavou. Jasnou převahu hosté nedokázali vyjádřit brankově, přesto zvítězili 3:1. Domácí vyslali na bránu Třebíče pouhé čtyři střely, z nichž jedenkrát skórovali a snížili tak na konečných 1:3 pro mladíky Horácké Slavie. Dvě branky Třebíčských vstřelil Filip Pyrochta.
Sdílejte článek
 
3.kolo, neděle 23.10.2005
ZDR ZDR
1:30:2, 0:1, 1:0
TRE TRE
Statistiky
Branky HST: F.Pyrochta 2, J.Jahoda.
Sestavy
SKLH Žďár nad Sázavou:
SK Horácká Slavia Třebíč: Vejmelka, Svoboda - Veškrna, J.Dobeš, Pyrochta, V.Dobeš, Hodek, Oburka - Mejzlík, Tůma, Balík - Jahoda, Bartůněk, Matov - Válal, Urban, Abrahám

Komentář k zápasu

Od úvodního buly se hosté usadili v obranné třetině domácích a již ve 3. minutě se po závaru před domácí brankou podařilo Jahodovi otevřít skóre utkání. V dalších minutách měli hosté několik slibných příležitostí, ale gólu se dočkali až v poslední minutě první třetiny, kdy střelou modré skóroval Pyrochta.

Ve druhé třetině hosté pokračovali v zahazování šancí, pouze ve 23. minutě opět Pyrochta zvýšil na 0:3.

Závěrečná třetina byla téměř obrazem druhé části, gól však vsítili domácí, kteří svou čtvrtou a poslední střelou na bránu dokázali ve 34. minutě snížit na 1:3.

Od vysoké porážky zachránili domácí hráče výborné výkony obou jejich brankářů a střelecká nemohoucnosti hostí, kteří nedokázali zasunout puk ani do prázdné brány.

Podobné články

Reportáže

Třebíč bojovala. Nakonec však v Sokolově padla a sezona pro ni končí

15.03.2022
Reportáže

Infarktový třetí zápas série pro domácí Sokolov. Horáci budou hrát proti konci sezony

14.03.2022
Reportáže

Horácká Slavia na svém ledě po bojovném výkonu srovnala stav série se Sokolovem

11.03.2022