Čtvrtá třída jasně přehrála Žďár

Čtvrtá třída zajížděla na led tradičního soupeře třebíčských mládežníků, Žďáru nad Sázavou. Jasnou převahu hosté nedokázali vyjádřit brankově, přesto zvítězili 3:1. Domácí vyslali na bránu Třebíče pouhé čtyři střely, z nichž jedenkrát skórovali a snížili tak na konečných 1:3 pro mladíky Horácké Slavie. Dvě branky Třebíčských vstřelil Filip Pyrochta.

3.kolo, neděle 23.10.2005
ZDR ZDR
1:30:2, 0:1, 1:0
Branky HST: F.Pyrochta 2, J.Jahoda.
SKLH Žďár nad Sázavou:
SK Horácká Slavia Třebíč: Vejmelka, Svoboda - Veškrna, J.Dobeš, Pyrochta, V.Dobeš, Hodek, Oburka - Mejzlík, Tůma, Balík - Jahoda, Bartůněk, Matov - Válal, Urban, Abrahám

Od úvodního buly se hosté usadili v obranné třetině domácích a již ve 3. minutě se po závaru před domácí brankou podařilo Jahodovi otevřít skóre utkání. V dalších minutách měli hosté několik slibných příležitostí, ale gólu se dočkali až v poslední minutě první třetiny, kdy střelou modré skóroval Pyrochta.

Ve druhé třetině hosté pokračovali v zahazování šancí, pouze ve 23. minutě opět Pyrochta zvýšil na 0:3.

Závěrečná třetina byla téměř obrazem druhé části, gól však vsítili domácí, kteří svou čtvrtou a poslední střelou na bránu dokázali ve 34. minutě snížit na 1:3.

Od vysoké porážky zachránili domácí hráče výborné výkony obou jejich brankářů a střelecká nemohoucnosti hostí, kteří nedokázali zasunout puk ani do prázdné brány.