Horácká Slavia v Havířově nebodovala

T ř e b í č - Třetí kolo první hokejové ligy třebíčským barvám body nepřineslo. V Havířově Třebíčští prohrávali od 16 minuty brankou Semanovou. Ve druhé třetině nejprve vyrovnal na 1:1 Milan Přibyl po asistenci kapitána Bedřicha Ščerbana. To bylo ale ze strany hostí vše. Ještě ve druhé třetině zvýšil na 2:1 Jiří Zdeněk a skóre na 3:1 uzavřel ve 49 minutě domácí Mikšan.

3.kolo, středa 14.9.2005
HAV HAV
3:11:0, 1:1, 1:0
Branky a nahrávky: 16 Seman, 29 Zdeněk, 49 Mikšan - 25 Přibyl (Ščerban, Pelán). Využití: 1:1. V oslabení: 0:0. Diváci: 1217. Střely na branku: 31:32.
AZ RESIDOMO Havířov: Havířov: Novotný -- Balčík, Galvas - Vrtík, Divíšek - Malínský, Vavruša -- Seman, Zdráhal, Žůrek - Mikšan, Lipina, Sedlák - Rozum, Zdeněk, Heider.
SK Horácká Slavia Třebíč: Třebíč: Šindelář -- Hrbáček, Lukáč, Šefčík, Sláma, Lučka, Ščerban -- Hanzal, Chrenko, Květoň, Laš, Oliva, Látal, Pelán, Sobotka, Přibyl, Fryauf, Zahradník, Čech.

Jan Horešovský (trenér Třebíče): Zápas jsme prohráli z toho důvodu, že jsme přijeli bez dostatečného náboje, bojovností k tomu, abychom soupeře přetlačili, ubránili jeho tlak a dostali se do šancí a dali góly. S takovým nedůrazem se těžko vezou body.

Jiří Režnar (trenér Havířova): Hráči se vrátili poučeni ze zápasu z Prostějova, ke kterému přistoupili trochu lehkovážně, a to se nevyplatilo. Dneska bych řekl, že jsem hráli výborně, zodpovědně a trpělivě. Myslím si, že tento tým má sílu jak morální, tak i herní a dneska to prokázal.