JUN: CHM - TRE 3:2 pp - Junioři v Chomutově urvali cenný bod

T ř e b í č - K dalšímu extraligovému utkání zajížděli junioři na horký led do Chomutova. První třetina utkání branku nepřinesla, v té druhé však padly hned tři. Nejprve se prosadil domácí Hauer, ovšem už za pět minut vyrovnal střelec posledních utkání, Eduard Kadela. Ještě do konce druhé třetiny šli domácí podruhé do vedení, které vydrželo až do 55. minuty. V té se k odraženému puku dostal Martin Dočekal a pohotově vyrovnal na 2.2. Tento stav vydržel až do prodloužení, které však trvalo necelou minutu. Vyražený kotouč usměrnil do třebíčské branky Bečvář a rozhodl o vítězi zápasu.

21.kolo, pátek 21.11.2008
CHM CHM
3:2p0:0, 2:1, 0:1 - 1:0
Branky a nahrávky: 24. Hauer (Žižka), 34. Hofmeister (Mazanec) 61. 61. Bečvář (Krupka) - 29. Kaela E. (Kadela R.), 52. Dočekal. Vyloučení: 7:6. Využití: 1:1. V oslabení: 0:0. Diváci: 70. Střely na branku: 36:26. Průběh utkání: 1:0, 1:1, 2:1, 2:2, 3:2.
Piráti Chomutov: Hollý (Kaššák) - Jaško, Dostál, Semrád, Kolčava, Saska, Krupka, Žižka, Mazanec - Nguyen, Kalinovič, Ptáčník, Mužík, Chlouba, Csanyi, Hofmeister, Heindl, Hauer, Kroupa, Bečvář, Miklovič.
SK Horácká Slavia Třebíč: Mikulka (Wolf) - Mečiar, Dvořák, Rajský, Mlejnek, Kotrba, Belatka, Švaříček, Kadela R. - Vondráček, Vítek, Krutiš, Němec, Kadela E., Dočekal, Vyhnálek, Kesner, Sochor, Jordan.