JUN: PCE - TRE 6:3 - V Pardubicích junioři bojovali, ale na body nedosáhli

T ř e b í č - V sedmém kole zajížděla třebíčská extraligová juniorka na led Moelleru Pardubice. Hosté už v jedenácté minutě prohrávali o tři branky 3:0, ale v polovině utkání bylo po dvou brankách Davida Vítka (14. a 26. minuta) po asistencích Karla Kesnera a jedné z hole Tomáše Vondráčka po přihrávce Kadelově vyrovnáno. Tento nadějný stav však vydržel jen dvě minuty, než domácí opět strhli vedení na svoji stranu. Do konce utkání přidali Pardubičtí ještě dvě branky, tu poslední pak v poslední minutě.

7.kolo, pátek 26.9.2008
PCE PCE
6:33:1, 1:2, 2:0
Branky a nahrávky: 1. Dobiáš (Kaut), 7. Poskočil (Drtina, Kaut), 11. Kapec (Matějíček), 32. Radil (Stoklasa), 44. Buchtele (Poskočil), 60. Matějček (Radil) - 14. Vítek (Kesner), 26. Vítek (Kesner), 30. Vondráček (Kadela ). Rozhodčí: Úlehla - Padevět, Prchal. Vyloučení: 4:9. Využití: 3:1. V oslabení: 0:0. Diváci: 80. Střely na branku: 34:37. Průběh utkání: 3:0, 3:3, 6:3.