Menu +

JUN: PRO-TRE 2:9 - Špatný začátek, ale nakonec jasné vítězství

Reportáže
T ř e b í č - Hosté měli velmi špatný vstup do zápasu, kdy je dostal soupeř pod tlak, který vyústil v inkasovanou branku, a i když se Horákům podařilo v téže minutě vyrovnat, inkasovali podruhé a mohlo podle průběhu třetiny být i hůř. Až po rázné domluvě o přestávce nastal obrat v zápase. V rozmezí 27. - 31. minuty slávisté vstřelili čtyři branky a obrátili průběh zápasu. Do třetí třetiny nastoupili domácí hokejisté s odhodláním srovnat zápas. Ve velkém tlaku, který trval dvanáct minut Třebíčské podržel brankář Wolf. Po té hosté opět vstřelili tři branky v rozmezí dvou minut a bylo rozhodnuto. Zápas nebyl tak jednoduchý jak vypadá skóre, Třebíčští se hodně nadřeli i díky velmi špatnému začátku. Hattrickem pomohl k vysoké výhře Jakub Klíma.
Sdílejte článek
 
5.kolo, neděle 27.9.2009
PRO PRO
2:92:1, 0:4, 0:4
TRE TRE
Statistiky
Branky a nahrávky: Klíma (Vítek,E.Kadela), Klíma (Vítek), Kesner (Krutiš), Klíma (R.Kadela),Krutiš (Vondráček, Vyhnálek), Dočekal (Vondráček,Švaříček), Vondráček (Kún), Dočekal (Vondráček), Křenek (Kadela R.), .
Sestavy
LHK Jestřábi Prostějov:
SK Horácká Slavia Třebíč: Wolf - R.Kadela, Čtveráček, Belatka, Švaříček, Dvořák, Kotrba,Kún, E.Kadela, Vítek, Klíma, Dočekal, Kesner, Vondráček, Křenek, Krutiš, Giz - Vyhnálek

Komentář k zápasu

Hosté měli velmi špatný vstup do zápasu, kdy je dostal soupeř pod tlak, který vyústil v inkasovanou branku, a i když se Horákům podařilo v téže minutě vyrovnat, inkasovali podruhé a mohlo podle průběhu třetiny být i hůř.
Až po rázné domluvě o přestávce nastal obrat v zápase. V rozmezí 27. - 31. minuty slávisté vstřelili čtyři branky a obrátili průběh zápasu. Do třetí třetiny nastoupili domácí hokejisté s odhodláním srovnat zápas. Ve velkém tlaku, který trval dvanáct minut Třebíčské podržel brankář Wolf. Po té hosté opět vstřelili tři branky v rozmezí dvou minut a bylo rozhodnuto. Zápas nebyl tak jednoduchý jak vypadá skóre, Třebíčští se hodně nadřeli i díky velmi špatnému začátku.

Podobné články

Reportáže

Junioři rozstříleli Studénku, k desítce chyběl jediný gól

17.03.2024
Reportáže

Páté čtvrtfinále Horácké Slavii nevyšlo a končí jí sezóna

16.03.2024
Reportáže

V Opavě junioři jasně vyhráli, skóre mohlo být i vyšší

16.03.2024