JUN: SPA - TRE 4:2 - Na Spartě bez bodu, porážka o dvě branky

T ř e b í č - Po včerejší drtivé porážce v jedenáctém kole na Slavii zajížděli Třebíčští do Holešovic, kde je čekal tým Sparty Praha, jenž v loňském play-off extraligy juniorů právě Třebíč vyřadil. Hosté odehráli se silným soupeřem mnohem lepší utkání, než o den dříve se Slavií, ale na body to opět nestačilo. Slávisté dohnali brankami Lukase Němce a Tomáše Vondráčka dvougólové manko, ale Sparťané pak dokázali skórovat ještě dvakrát. Poslední třetina už gól nepřinesla, a tak Třebíčští z pražského turné odjíždí s prázdnou.

12.kolo, sobota 11.10.2008
SPA SPA
4:22:0, 2:2, 0:0
Branky a nahrávky: 2. Kafka (Mokreš), 8. Sovík (Vošmik), 40. Slaba (Husák), 40. Antočík - 32. Němec (Vítek), 35. Vondráček (Kesner).
HC Sparta Praha: Novotný (Knap)- Vošmik, Kořínek, Veselý, Hanzl, Drvota, Husák- Žák, Tůma, Pekárik- Kafka, Slaba, Plichta- Morkes, Chára, Forman- Kutlák, Sovík, Antončík.
SK Horácká Slavia Třebíč: Mikulka (Wolf)- Mečiar, Čtveráček, Dvořák, Jaroš, Mlejnek, Kotrba, Belatka, Kadela- Vondráček, Křenek, Vítek- Krutiš, Němec, Dočekal- Vyhnálek, Kesner, Klíma, Burda, Jordan, Jankovský.