Menu +

JUN: TRE - FRM 8:1 - Junioři si pohráli s Frýdkem - Místkem

Reportáže
T ř e b í č - Ve třetím kole ligy juniorů přivítali třebíčští hráči na svém ledě celek Frýdku - Místku. Hosté šli do vedení ve čtvrté minutě, ale to byl jediný úspěch, kterého na třebíčském ledě dosáhli. Pak se trefili osmkrát v řadě domácí, z toho tři branky dal Lukáš Paták a zápas skončil jednoznačnou výhrou Třebíče v poměru 8:1.
Sdílejte článek
 
3.kolo, pátek 17.9.2010
TRE TRE
8:12:1, 3:0, 3:0
FRM FRM
Statistiky
Branky a nahrávky: 4. Vysloužil, 14. Krutiš (Paták), 23. Kkotrba (Křenek), 29. Křenek (Krutiš), 39. Vysloužil, 47. Paták (Telesz), 49. Paták, 49. Paták. Rozhodčí: Čech - Lukáš, Musil. Vyloučení: 8:10. Využití: 1:0. V oslabení: 0:0. Diváci: 70. Průběh utkání:0:1, 8:1.
Sestavy
SK Horácká Slavia Třebíč: Wolf - Čtveráček, Kotrba, Kún B., Belatka, Krejčí, Švaříček, Vyhnalík, Kún V., Krutiš, Paták, Vysloužil, Telesz, Vlašín, Vyhnálek, Šulc, Weiss
HC Frýdek-Místek:

Komentář k zápasu

Hosté, kteří přijeli k utkání pozdě a nestihli předzápasové rozbruslení, začali lépe. Frýdek-Místek už ve 4. minutě poslal do vedení Langer. Domácí odpověděli v téže minutě Vysloužilem.

Poté byla hra oboustranně kostrbatá bez finální nahrávky. Ovšem Třebíč postupem času začala mít více ze hry a převahu korunoval vedoucím gólem ve 14. minutě Krutiš, který skóroval těsně po návratu protihráče z trestné lavice.

Zlom nastal až ve druhé třetině. Nejprve zvýšil na rozdíl dvou branek ve 23. minutě Kotrba, který využil přesilovou hru. O šest minut později už to se Severomoravany vypadalo ještě hůře. Ve vlastním oslabení hostující obraně ujel Křenek a bylo to 4:1.

Skóre se do druhé sirény měnilo ještě jednou, když se podruhé do listiny střelců zapsal domácí Vysloužil, který po neproměněném samostatném úniku Křenka s Vojtěchem Kúnem z dorážky propasíroval puk do sítě.

Hostitelé se v závěrečném dějství již bavili hokejem a nadále dobývali branku soupeře. Po třech minutách ve vlastním oslabení dostal od Telesze přihrávku do jízdy Paták a samostatný únik zakončil brankou – 6:1.

Tentýž hráč do konce utkání skóroval ještě dvakrát. Paták nejprve ve 49. minutě zakončil další útok Horácké Slavie a poté hostující obraně ujel ještě jednou a stanovil na konečných 8:1.



Kamil Pokorný po zápase JUN TRE - FRM 8:1

Fotogalerie Zobrazit všechny fotografie


Podobné články

Reportáže

Zápas jako břitva, přesto Třebíči končí sezóna

14.03.2025
Reportáže

Jihlava jde do trháku, rozhodla jediná branka

13.03.2025
Reportáže

Finiš Horáků přišel pozdě. Jihlava vítězí a srovnává stav čtvrtfinále

10.03.2025