JUN: TRE - HBR 6:1 - Rychlé góly rozhodly, Třebíčští nedali Rebelům šanci

T ř e b í č - Dvanácté kolo ligy juniorů zavedlo na třebíčský stadion soupeře z nedalekého Havlíčkova Brodu. V utkání třetího s druhým týmem tabulky byli jasně lepší domácí hokejisté, kteří Rebelům nedali žádnou šanci k myšlenkám na jakýkoli bodový zisk. Po první třetině vedly Bílé hvězdy už 3:0 a i když se soupeř ve druhé dvacetiminutovce dokázal jednou prosadit, domácí rychle odpověděli. Před třetí třetinou tak svítil na kostce stav 4:1, ten Třebíčští ještě o dvě branky navýšili a jasně vyhráli 6:1. Výrazně se prosadila útočná trojice Salák - Juráň - Horký, která nasázela pět branek.

11.kolo, neděle 26.10.2014
6:13:0, 1:1, 2:0
HBR HBR
Branky a nahrávky: 5.Juráň (Salák, Horký), 8.Horký, 15.Salák (Juráň), 38.Horký (Salák, Juráň), 45.Juráň (Horký), 55.Matov (Mašek)- 32. Hlídek (Pazourek) . Rozhodčí: Kohoutek - Klein, Kříž. Vyloučení: 4:5. Využití: 2:0. V oslabení: 0:0. Diváci: 77. Střely na branku: 25:28. Průběh utkání: 3:0, 3:1, 6:1.
SK Horácká Slavia Třebíč: Svoboda (Juda) - Matov, Roupec, Juráň, Abrahám, Pelikán, Jirák, Šimka, Kučera, Urban, Horký, Hort, Tůma, Salák, Mašek, Kabelka
BK Havlíčkův Brod: Spáčil - Semrád, Hrabaň, Vlček, Mendl, Macek, Hlídek, Ludvík, Brebera, Pazourek, Kuchta, Chlubna, Kittler, Polák, Hubert, Málek, Přibyl