JUN: TRE- JIH 3:7 - Junioři drželi s extraligovou Jihlavou krok dvě třetiny, ve třetí již favorit rozhodl

T ř e b í č - V dalším přípravném utkání vyzvali prvoligoví junioři Horácké Slavie Třebíč na domácím ledě extraligový celek z nedaleké Jihlavy. Od úvodních minut měli převahu právě hosté, kteří svým přístupem k hráčům a rychlým bruslením činili Horákům potíže již při rozehrávce z vlastní třetiny, brankář Wolf se tedy musel mít stále na pozoru. Nutno říci, že zaslouženě vyhrála Dukla úvodní dvacetiminutovku poměrem 1:3, když za domácí v 19. minutě snižoval Eduard Kadela, který s kotoučem projel celé hřiště a skóroval. Ve 2. třetině zase na ledě kralovali domácí. Díky několika přesilovkám se Třebíč svému soupeři herně i výsledkově vyrovnala, dvě branky Třebíčských dal Tomáš Vondráček. Jediným stínem utkání byl nečistý a zbytečný zákrok hostujícího hráče na Davida Vítka, který utržil ránu nad obočím a odnesl si pět stehů. Závěrečná třetina opět patřila hostům, kteří díky čtyřem v ní vstřeleným brankám zvítězili 3:7.