JUN: TRE - PIS 6:2 - Junioři přehráli Písek, rozhodla až třetí třetina

T ř e b í č - Ve třetím kole ligy juniorů přicestoval do Třebíče Písek. Zápas nebyl dlouho rozhodnutý, i přes to, že domácí měli více ze hry. jejich první branku vstřelil už ve třetí minutě Michal Vlašín. Jejich koncovka ale byla buď příliš nepřesná, nebo stál v brance výborný Lehečka. Nakonec Třebíčští utkání zlomili na svoji stranu až ve třetí třetině, v níž nasázeli čtyři branky.

3.kolo, pátek 28.9.2012
6:22:1, 0:0, 4:1
PIS PIS
Branky a nahrávky: 3. Vlašín (Horký, Moučka), 10. Juráň (Caudr), 44. Marek (Mašek), 55. Horký (Vlašín, Vondráček P.), 59. Moučka, 60. Caudr (Vlašín) - 7. Korous (Radosta, Smejkal), 56. Novák (Smejkal, Radosta). Rozhodčí: Čech - Černý, Skopal. Vyloučení: 5: 5, Navíc Peroutka (TRE 2 x10 minut za nesportovní chování). Využití: 0:2. V oslabení: 0:0. Diváci: 63. Průběh utkání: 1:0, 1:1, 4:1, 4:2, 6:2.
SK Horácká Slavia Třebíč: Máj (Čáp) - Vyhnalík, Roupec, Vondráček, Ščerban, Pelikán, Peroutka, Moučka, Vlašín, Marek, Juráň, Jirák, Horký, Pavlas, Caudr, Mašek, Kohout
IHC Písek: Lehečka (Škuta) - Švanda, Korous, Jirků, Hanus, Radosta, Paukner, Smejkal, Císař, Novák, Křivonoska, Říha, Flegl