JUN: TRE - PRE 8:2 - Šestý Přerov si odvezl osmičku

T ř e b í č - Junioři Horácké Slavie přivítali na svém ledě nepříjemný celek Přerova. Hosté drželi krok celou první třetinu a inkasovali až na jejím konci. Na začátku druhé třetiny se domácí trefili hned dvakrát v průběhu dvaceti sekund. Pak už nebylo o vítězi utkání pochyb. Otázkou byla jen výše skóre. Dvěma brankami a jednou asistencí se prosadil Martin Dočekal (na snímku). Dvakrát se trefil také Karel Kesner.

32.kolo, neděle 24.1.2010
8:21:0, 3:0, 4:2
PRE PRE
Branky a nahrávky: 18. Kesner (Koza), 23. Krutiš (Křenek, Dočekal), 23. Koza (Vyhnálek, Kotrba), 37. Kadela E., 49. Dočekal (Krutiš), 52. Kesner (Koza, Dvořák), 57. Dočekal. Rozhodčí: Skoupý - Hudáček, Svoboda. Vyloučení: 6:3, navíc Ferenc Martin (PRE) 5 + trest ve hře. Diváci: 67. Průběh utkání: 7:0, 7:1, 8:1, 8:2.
SK Horácká Slavia Třebíč: Wolf - Belatka Kún, Švaříček, Čtveráček, Kotrba, Dvořák, Vondráček, Vítek, Kadela E., Křenek, Krutiš, Koza, Dočekal, Kesner, Vyhnálek, Giz
HC ZUBR Přerov: Ginter - Kreisel, Konečný, Molnár, Bosák, Dočkal, Šrámek, Málek, Schaffer, Ferenc M., Žúrek, Hradil, Holík, Ryšánek, Nedbal, Ferenc J., Prášek