JUN: TRE - ROZ 10:2 - Junioři rozstříleli Rožnov, desítku trefil Donutil

T ř e b í č - Třebíčští junioři nastoupili doma proti Rožnovu pod Radhoštěm, který nakonec smetli výsledkem 10:2. O debaklu rozhodkla hlavně druhá třetina, kterou domácí vyhráli 6:0. Čtyři body za gól a tři asistence si připsal obránce Jiří Peroutka a desátý gól zaznamenal urostlý forvard Petr Donutil.

20.kolo, pátek 2.12.2011
10:22:0, 6:0, 2:2
ROZ ROZ
Branky a nahrávky: 14. Paták (Vondráček), 20. Vondráček, 21. Horký (Marek), 23. Peroutka (Belatka, Vondráček), 23. Marek (Horký), 25. Paták (Peroutka, Belatka), 30. Pálka (Kusák), 38. Sobotka (Kusák), 52. Donutil (Belatka, Peroutka), 54. Donutil (Peroutka) – 48. Slovák (Švrček, Vyvijal), 56. Vyvijal (Bukovjan). Rozhodčí: Mech – Měkýš, Šustr. Vyloučení: 5:11, navíc Švrček 10 minut OT, Vyvijal (oba Rožnov) 10 minut a do konce utkání. Využití: 5:1. V oslabení: 0:0. Diváci: 75. Průběh utkání: .
SK Horácká Slavia Třebíč: Máj (Černý) – Peroutka, Belatka, Vyhnalík, Pálka, Kusák – Paták, Vlašín, Horký – Vondráček, Donutil, Sobotka – Stromecký, Marek, Weiss.