JUN: ZLN - TRE 6:3 - V závěrečném zápase porážka

T ř e b í č - V posledním kole extraligy juniorů zajížděla Horácká Slavia Třebíč na led Okenářů do Zlína. Třebíč si v první třetině vypracovala dvoubrankový náskok. O ten ale přišla a během 21 vteřin třetí části hry inkasovala rozhodující dvě branky. Pak sice ještě snížil Petr Krutiš, ale v závěrečné hře bez brankáře Horácké Slavie vstřelili domácí další dvě branky.

46.kolo, sobota 21.2.2009
ZLN ZLN
6:31:2, 1:0, 4:1
Branky a nahrávky: 18. Horák (Golš), 29. Golš (Klhůfek), 47. Finsterle (Puna, Matula), 47. Chocholáček (Okénka), 60. Finsterle, 60. Finsterle (Puna) - 14. Sochor (Jordan), 15. Kesner (Křenek), 49. Krutiš (Belatka). Rozhodčí: Hradil - Gebauer, Lederer. Vyloučení: 5:8, navíc Jordan (TRE) 10 minut osobní trest. Využití: 1:1. V oslabení: 0:0. Diváci: 55. Střely na branku: 38:14. Průběh utkání: 0:2, 4:2, 4:3, 6:3.
PSG Zlín: Zavadil - Matula, Matějíček, Šekenkeřík, Vodák, Musil, Chocholáček, Horák, Okénka, Puna, Klhůfek, Golš, Finsterle, Honejsek, Šoula, Vodný, Indrych, Čech, Křemeček
SK Horácká Slavia Třebíč: Mikulka - Mečiar, Čtveráček, Dvořák, Jaroš, Mlejnek, Belatka, Švaříček, Vondráček, Křenek, Krutiš, Němec, Dočekal, Vyhnálek, Kesner, Sochor, Jordan