Menu +

JUN: ZNO - TRE 5:0 - První zápas junioři vysoko prohráli

Reportáže
T ř e b í č - K prvnímu přípravnému utkání zajížděli junioři Horácké Slavie na led extraligového rivala do Znojma. Domácí Orli už mají za sebou dva zápasy, zatímco pro Třebíčské to byla premiéra. K utkání trenéři Oberreiter a Šefčík nominovali především hráče, kteří bojují o místo v týmu. "Po úterním zápase v Brně uděláme první řez mužstvem," řekl po zápase Štěpán Oberreiter.
Sdílejte článek
 
1.kolo, pátek 1.8.2008
ZNO ZNO
5:02:0, 2:0, 1:0
TRE TRE
Sestavy
Orli Znojmo:
SK Horácká Slavia Třebíč:
Ohlasy trenérů

Štěpán Oberreiter

Štěpán Oberreiter - Třebíč: "K utkání jsme nominovali hlavně hráče, kteří bojují o místo v mužstvu. Vlastně deset hráčů základu jsme nechali mimo. Bylo vidět, že Znojmo je na ledě déle a má za sebou už dva přípravné zápasy. Z výsledku neděláme žádnou velkou tragédii, ale ukázalo se, že někteří hráči zatím na extraligu asi nebudou stačit. Vytvořili jsme si minimum šancí, a naši beci nedokázali čistit prostor před bránou. Vlastně všechny góly jsme dostali z dorážek z prostoru v blízkosti brankoviště.
Vyšší nároky v tomto utkání snesl pouze brankář Kučera a obranná dvojice Belatka - Kotrba.
V úterý jedeme na Kometu a po tomto zápase uděláme první řez v mužstvu. Původně jsem tento krok plánoval o něco později, ale nebudeme to zbytečně odkládat. Hráči si musí uvědomit, že bojují o extraligový dres a extraliga je hodně náročná soutěž."

Podobné články

Reportáže

Druhý bod v sérii! Třebíč porazila Slavii a získala mečbol

10.03.2020
Reportáže

Ujímáme se vedení v sérii! Třebíč po skvělém výkonu udolala Slavii

09.03.2020
Reportáže

Vítězná generálka po přestřelce v Kadani! V předkole vyzveme Slavii

07.03.2020