Juniorka porazila v přípravě Žďár

T ř e b í č - Ve svém druhém přípravném zápase přivítala juniorka Horácké Slavie na svém ledě vrstevníky ze Žďáru nad Sázavou. Domácí měli utkání většinou pod kontrolou, ale dlouho se jim nedařilo vyjádřit svou převahu střelecky. Po první třetině prohrávali 1:2. Ve druhé části hosté nejprve vstřelili další branku, jenže Třebíčští zabrali a čtyřmi brankami obrátili vývoj utkání. V závěrečné periodě dali domácí další dva góly. Nečistě hrajícímu Žďáru se povedlo výsledek kosmeticky upravit dvě minuty před koncem. Třebíč porazila Žďár 7:4 po třetinách 1:2, 4:1 a 2:1. Hattrickem se blýskl Martin Dočekal, o zbývající branky se podělili Čtveráček, Klíma, Čimžár a Křenek. V dalším přípravném zápase přivítají junioři Horácké Slavie na svém ledě Duklu Jihlava. Hrát se bude ve středu 12. srpna od 18:00.

2.kolo, pátek 7.8.2009
7:41:2, 4:1, 2:1
ZDR ZDR
Branky a nahrávky: Dočekal 3, Čtveráček, Klíma, Čimžár, Křenek. Rozhodčí: Doležálek.