Menu +

MDO: TRE - TAB 8:7 - Třebíčští porazili favorita brankou v poslední minutě

Reportáže
T ř e b í č - Mladší dorost přivítal na svém ledě favorizovaný tým Tábora, jenž v tabulce bojuje s Pardubicemi o první místo. Utkání odstartovali lépe hosté, ale Třebíčští stihli do konce první třetiny srovnat na 3:3. Druhou část hosté potvrzovali svou dobrou formu a dvěma brankami naklonili misky vah na svou stranu. Jenže ve třetí třetině byli produktivnější Třebíčští, kteří nasázeli Kohoutům z Tábora pět branek. Ta poslední, vítězná z hole Zdeňka Vedrala (na fotografii) navíc padla v poslední minutě a hosté už na ni nenašli odpověď. Zápas tedy skončil výhrou třebíčského týmu, který si ji za obětavou hru až do posledních vteřin zápasu zasloužil.
Sdílejte článek
 
11.kolo, sobota 4.11.2017
TRE TRE
8:73:3 0:2 5:2
TAB TAB
Statistiky
Branky a nahrávky: 8. Doležal (Spilka), 18. Svoboda A., 19. Svoboda A. (Doležal, Spilka), 46. Vedral (Hrnčíř), 48. Doležal (Dvořák), 54. Spilka (Koňařík), 55. Spilka (Růžička), 60. Vedral (Spilka). Vyloučení: 3:6. Využití: 1:0. V oslabení: 1:1.
Sestavy
SK Horácká Slavia Třebíč:
HC Tábor:

Komentář k zápasu

Reportáž není k dispoziciOhlasy trenérů

Roman Mejzlík - SK Horácká Slavia Třebíč: "V první třetině jsme pustili hosty do dvoubrankového vedení. Naštěstí se nám podařilo do konce první části skóre srovnat. Hra ve druhé části se nám moc nedařila a soupeř naše chyby potrestal dvěma góly. V poslední třetině jsme ztrátu smazali a šli poprvé v utkání do vedení. S velkým kusem štěstí jsme zvládli přestřelku v závěru utkání a vydřeli důležité 3 body. "

Podobné články

Reportáže

Fantastický Jekel řídil skalpování silného Vsetína. Bílé hvězdy zvítězily 3:0

před 3 dny
Reportáže

Horáci promarnili dvoubrankový náskok, body si tak odváží Benátky

25.11.2020
Reportáže

Zápas po 66 dnech a rovnou za tři body! Horáci porazili Sokolov

21.11.2020