Menu +

Mladší dorost se doma loučil výhrou, výbornou brankářku z Příbrami překonal dvakrát a bere tři body

Reportáže
T ř e b í č - Třebíčští mladší dorostenci odehráli v pátek 16. března poslední domácí utkání sezóny. Utkání s Příbramí začali domácí skvěle. Už po třech minutách zakončoval Tomáš Jaša do odkryté klece a Červenobílí vedli 1:0. Jenže to bylo na dlouhou dobu gólově vše. V brance Příbrami totiž excelovala reprezentační gólmanka Julie Pejšová, která střelce domácích přiváděla místy k šílenství a zoufalým pohledům ke stropu třebíčského stadionu. Když už se zdálo, že akce nemůže skončit jinak než brankou, vymrštila některou z částí své výstroje a gólu zabránila. Nakonec však ani její výtečný výkon nestačil na bodový import. V závěru zápasu se Třebíčským přece jen povedlo dostat puk za její záda. Šest minut před koncem třetího dějství se prosadil na brankovišti důrazný Patrik Spilka. Hráči hostů ani pak nesložili zbraně, ale ke snížení dvougólové ztráty to již nevedlo.
Sdílejte článek
 
27.kolo, pátek 16.3.2018
TRE TRE
2:01:0, 0:0, 1:0
PRI PRI
Statistiky
Branky a nahrávky: 4. Jaša (Horký, Šinkovský), 54. Spilka (Čtveráček). Rozhodčí: Pekárek - Mezlík, Mejzlík. Vyloučení: 2:3. Využití: 0:0. V oslabení: 0:0. Diváci: 66. Průběh utkání: 2:0.
Sestavy
SK Horácká Slavia Třebíč: Svoboda Patrik (29. Martin) - Šplíchal, Šinkovský, Ježek, Linhart, Patočka, Bobrovský, Strnad, Přidal, Dolníček, Kotačka, Horký, Čtveráček, Hrnčíř, Maštalíř, Jaša, Svoboda Adam, Jurda, Spilka, Svoboda Adam II
HC Příbram: Pejšová - Černohorský, Habartová, Kadlec, Macháč, Horvátová, Chwastková, Štych, Rudolf, Bartáková, Švancar, Rebljan, Macek, Mikeska, Blengino, Kubát

Komentář k zápasu

Reportáž z utkání není k dispoziciOhlasy trenérů

Štěpán Oberreiter - SK Horácká Slavia Třebíč: První zápas v Příbrami jsme prohráli, ale obraz hry byl i tam stejný jako dnes. My jsme do soupeře pořád bušili, ale výborné brankářce hostů jsme nemohli dát gól. I v Příbrami stejně jako dnes jsme měli přes čtyřicet střel. Situace se dnes vyvíjela trošku líp, dali jsme rychlý gól. Ale od té doby jsme zase dobývali hrad, ale nešlo nám to. Málo jsme stříleli, málo jsme se tlačili do brány. Soupeř navíc dobře bránil. Jak už jsem říkal, Přibram držela nad vodou vynikající reprezentační brankářka. To pro nás byla největší překážka. Převahu jsme měli v celém utkání, ale rozhodl až druhý gól, který jsme dali v závěru zápasu. Ve druhé třetině soupeř dvakrát trefil tyčku, takže vše mohlo dopadnout i jinak. I když měla Příbram minimum střel, byly to gólové šance. My jsme dnes zapojili do hry dvacet hráčů, hráli jsme na čtyři útoky a sedm obránců, dali jsme šanci klukům ročníku 2004 ze starších žáků, kteří se nám odvděčili pěkným prvním gólem. Pro nás dnes opravdu vydřené tři body. Jsme rádi, že jsme se s domácími diváky rozloučili vítězstvím. Vyhrát bychom chtěli i v posledním zápase sezóny v Českých Budějovicích.

Fotogalerie Zobrazit všechny fotografie


Podobné články

Reportáže

Druhý bod v sérii! Třebíč porazila Slavii a získala mečbol

10.03.2020
Reportáže

Ujímáme se vedení v sérii! Třebíč po skvělém výkonu udolala Slavii

09.03.2020
Reportáže

Vítězná generálka po přestřelce v Kadani! V předkole vyzveme Slavii

07.03.2020