Menu +

Pátá třída: Výhra nad Pelhřimovem podtržená sedmi góly

Reportáže
T ř e b í č - Domácí nastoupili do tohoto utkání s odhodláním konečně prolomit střeleckou smůlu a připsat si první vítězství v sezoně. To se jim nakonec povedlo, když svého soupeře přehráli především ve druhé třetině. Na výhře se velmi dobrým výkonem a hattrickem podílel Filip Pyrochta.
Sdílejte článek
 
5.kolo, neděle 29.10.2006
TRE TRE
7:42:2, 3:0, 2:2
PEL PEL
Statistiky
Branky SK HS Třebíč: 6., 19. a 26. T.Balík, 12., 29. a 32. F.Pyrochta (na první T.Balík), 35. O.Urban (M.Mejzlík) .
Sestavy
SK Horácká Slavia Třebíč: K.Vejmelka, D.Svoboda - T.Hodek, M.Štveráček, J.Dobeš, A.Oburka, F.Pyrochta, V.Dobeš, - O.Urban, J.Abrahám, M.Mejzlík - R.Bartůněk, J.Tůma, J.Válal - J.Jahoda, T.Balík, P.Matov
HC Lední Medvědi Pelhřimov:

Komentář k zápasu

Již v 6. minutě T.Balík dobře napadal soupeřovu rozehrávku, v rohu odebral váhajícímu obránci puk, vyjel před bránu a pěknou střelou pod horní tyčku otevřel skóre utkání - 1:0.
Domácí dál pokračovali v rychlé hře a svým důrazem nepouštěli hosty do žádné vážnější šance. Ve 12. minutě vyhrál v útočném pásmu buly T.Balík na F.Pyrochtu, který střelou od modré překonal pelhřimovského brankáře podruhé - 2:0. Jenomže domácí namlsání dvoubrankovým vedením zapomněli bránit a hosté během jedné minuty srovnali. Nejprve hned po buly měli třebíčští obránci útočné choutky a nechali hostujícího útočníka samotného postupovat na svého brankáře, který se zřejmě také ještě radoval ze vstřeleného gólu - 2:1.
Půl minuty nato hostující hráč lehce projel kolem levého mantinelu až před třebíčského brankáře, jeho střelu ještě domácí gólman vyrazil, ale na dorážku již nestačil - 2:2. Do konce třetiny již gól nepadl a tak se šlo do kabin za nerozhodného stavu.

Do druhé části vlétli lépe domácí hráči a vysílali na pelhřimovskou bránu jednu střelu za druhou. V 19. minutě T.Balík zachytil ve středním pásmu chybnou rozehrávku soupeře, vjel do třetiny a střelou přes obránce nedal gólmanovi šanci - 3:2. Poté se hra přelévala z jedné strany na druhou, ale bez gólového efektu. Hosté měli šanci na vstřelení branky, ale domácí brankář bravurně zlikvidoval sólo pelhřimovského útočníka. O změnu stavu utkání se postaral opět T.Balík, který ve 26.minutě obkroužil pelhřimovskou bránu, vyjel si na kruhy a pěknou střelou zvýšil na 4:2. V 29. minutě domácí vyhrávali již o tři branky. F.Pyrochta vyvážel puk z obranného pásma, hostující obrana se před ním rozevřela, a tak domácí hráč jel přímo až k pelhřimovskému gólmanovi a lehce jej překonal - 5:2. Ve 32. minutě vstřelil F.Pyrochta v oslabení svoji třetí branku, když ve vlastním oslabení projel z vlastního obranného pásma až před brankáře hostí - 6:2. Ve 35. minutě to již bylo 7:2 - O.Urban dorazil pod padajícího gólmana střelu M.Mejzlíka. Poté domácí hráči polevili a dovolili hostům zkorigovat výsledek na pro ně přijatelných 7:4, když obě branky vstřelili během jedné minuty.

Do konce utkání již žádný tým branku nevstřelil a tak si třebíčští hráči připsali první vítězství v sezoně.

Podobné články

Reportáže

Třebíč bojovala. Nakonec však v Sokolově padla a sezona pro ni končí

15.03.2022
Reportáže

Infarktový třetí zápas série pro domácí Sokolov. Horáci budou hrát proti konci sezony

14.03.2022
Reportáže

Horácká Slavia na svém ledě po bojovném výkonu srovnala stav série se Sokolovem

11.03.2022