SDO: TRE - HBR 3:1 - Třebíčští porazili Rebely a přeskočili je v tabulce

T ř e b í č - Třebíčští starší dorostenci měli díky odloženým zápasům dvě utkání k dobru. Na svém ledě nezaváhali, jasně přehráli Havlíčkův Brod a v tabulce nadstavbové části O postup jej přeskočili. Zápas na svou stranu naklonily Bílé hvězdičky na začátku druhé třetiny, kdy vstřelily dvě slepené branky. Hlavně ta z hole Jiřího Všetečky musela potěšit každé hokejové srdce. Vojtěch Maštera, autor prvního gólu HST, před brankou soupeře nezištně vrátil přihrávku lépe postavenému Všetečkovi a Třebíč vedla o dvě branky. O minutu a dvě vteřiny později už domácí vedli po prudké Urbanově střele 3:0. Hosté snížili až v předposlední minutě, ale víc už nedokázali. Plný bodový zisk tedy zůstává v Třebíči.

25.kolo, pátek 10.1.2014
3:11:0, 2:0, 0:1
HBR HBR
Branky a nahrávky: 4. Maštera, 21. Všetečka (Maštera), 22. Urban (Ferda, Matov) - 59. Kraučuk (Jelínek). Rozhodčí: Humpolíček - král, Procházka. Vyloučení: 7:3, navíc Polák 5 + OK za faul kolenem, Cejpek 10 minut za nesportovní chování (oba HBR). Využití: 0:1. V oslabení: 0:0. Diváci: 88. Střely na branku: 22:16. Průběh utkání: 3:0, 3:1.
SK Horácká Slavia Třebíč: Svoboda (Nováček) - Hort, hodek, Oburka, Kabelka, Wasserbauer, Šimka, Dobeš A.,, Valík, Maštera, Kajnar, Všetečka, Ferda, Matov, Urban, Pokorný, Tůma, Dobeš J., Michálek
BK Havlíčkův Brod: Adam (Kekula) - Suchý, Lacina, Bančíř, Karjcigr, Mendl, Gažák, Jelínek, Ktraučuk, Abbrent, Kořenář, Málek, Cejpek, Polák, Vacek