SDO: TRE - HOD 5:1 - Dorost znovu zvítězil, po boji přehrál výborný Hodonín

T ř e b í č - Po páteční výhře nad silnou a ambiciózní Opavou přivítali starší dorostenci Horácké Slavie v nedělním utkání Hodonín. První třetinu domácí vyhráli 3:0, ovšem ve druhé byl Hodonín aktivnější, lepší a po zásluze ji vyhrál na branky 1:0, a na střely 1:13 (!). Mužstvo v této části hry opět podržel výborně chytající David Svoboda. Ve třetí části pak Třebíčští zvýšili aktivitu, zlepšili bruslení a i když k pátečnímu výkonu proti Opavě měl jejich výkon daleko, vyhráli třetí třetinu 2:0 a do tabulky si připsali další velice cenné vítězství.

22.kolo, neděle 15.12.2013
5:13:0, 0.1, 2:0
HOD HOD
Branky a nahrávky: 2. Tůma (Šimka, Wasserbauer), 9. Maštera (Hort, Tůma), 16. Ferda (Urban), 55. Maštera (Kajnar, Hodek), 56. Ferda (Urban (Urban, Kabelka) - 24. Hložánek (Schenel). Rozhodčí: Pavlík, Lainka, Kuřítko. Vyloučení: 5:. Využití: 1:1. V oslabení: 0:0. Diváci: 78. Střely na branku: 17:34. Průběh utkání: 3:0, 3:1, 5:1.
SK Horácká Slavia Třebíč: Svoboda (Nováček) - Hort, Hodek, Oburka, Kabelka, Wasserbauer, Šimka, Maštera, Tůma, Kajnar, ferda, Matov, Urban, pokorný, Valík, Dobeš
HC Hodonín: Štěpanovský - Prčík, Hložánek, Helísek, Větříšek, Stanislav, Přichystal, Ling, Schenel, Kališ, Andrýsek, Kovárik