Menu +

SDO: TRE - LAN 9:2 - Na začátku chyběl pohyb, od druhé třetiny výborný výkon

Reportáže
T ř e b í č - Starší dorost se ve čtrnáctém kole Regionální ligy staršího dorostu utkal se soupeřem z Lanškrouna. Východočeši začali utkání lépe, ve větším pohybu a s patřičným nasazením. Odměnou jim byla vedoucí branka ze třetí minuty zápasu. Třebíčští jakoby se nemohli dostat do zápasu, ale v přesilové hře v poslední minutě první třetiny přece jen vyrovnali z hole Patrika Válka. Hned na začátku druhé periody šli do rychlého vedení a do poloviny utkání už vedli 5:1. To byla z třebíčské strany nejlepší pasáž zápasu. Hosté pak snížili na 5:2, ale ve třetí třetině pokračoval brankostroj z hokejek Červenobílých, kteří nasázeli i v této části utkání tři hezké góly. Domácí útočili i na desítku, ale tu se jim vstřelit nepovedlo. Skóre utkání se tak zastavilo na stavu 9:2. Hattrick vstřelil Patrik Válek a sedm kanadských bodů za dvě branky a pět asistenci si připsal Radim Nejedlý (na fotografii).
Sdílejte článek
 
14.kolo, pátek 10.11.2017
TRE TRE
9:21:1, 5:1, 3:0
LAN LAN
Statistiky
Branky a nahrávky: 20. Válek (Nejedlý), 21. Dvořák Libor (Válek, Nejedlý), 24. Dvořák Libor (Válek, Nejedlý), 27. Nejedlý (Dvořák Libor, Válek), 29. Válek (Dvořák Libor, Nejedlý), 37. Válek (Nejedlý, Marek), 47. Vedral (Bednář), 50. Nejedlý (Bednář, Marek), 56. Vedral (Bednář) - 3. Paclík (Hepnar), 35. Marek (Paclík). Rozhodčí: Skopal - Mezlík, Reich. Vyloučení: 2:2. Využití: 2:0. V oslabení: 0:0. Diváci: 52. Průběh utkání: 0:1, 5:1, 5:2, 9:2.
Sestavy
SK Horácká Slavia Třebíč: Dobrovolný (Kružík) - Viskot, Kameník, Marek, Koňařík, Němec, Vlk, Dvořák Luboš, Dvořák Libor, Válek, Kotačka, Mojdl, Vedral, Pavelka, Nejedlý, Pacal, Průša, Bednář, Svoboda Do.
Orli Lanškroun: Köver - Hubálek, Mareš, Hornííček, Kašpar, Najman, Šťepánek, Dostál, Preisner, Paclík, Doležal, Marek, Šembera, Vintr, Hepnar, Hrdina, Kadavý

Komentář k zápasu

Reportáž z utkání není k dispozici

Radek Novák po utkání SDO Třebíč - Lanškroun 9:2

Fotogalerie Zobrazit všechny fotografie


Podobné články

Reportáže

Třebíčští přehráli houževnaté žďárské Plameny, nasázeli jim pět gólů

včera
Reportáže

Ve třetí přípravě Třebíčští neskórovali, Vsetín uspěl po dvou trefách

09.08.2018
Reportáže

Třebíč na Přerov umí - vyrovnaný duel se Zubry rozhodly až nájezdy

07.08.2018