Menu +

SDO: TRE - PRO 4:0 - Třebíčský starší dorost zakončil základní část výhrou s čistým kontem

Reportáže
T ř e b í č - Starší dorost v posledním utkání základní části přehrál Prostějov. V zápase čtvrtého s pátým týmem tabulky byl dlouho stav vyrovnaný, stejně jako hra. Třebíčští ale byli od druhé třetiny aktivnější a dokázali vstřelit Dvořákem důležitou první branku, na začátku třetí třetiny pak přidali i asi rozhodující druhý gól na 2:0. Parádně zblízka zavěsil Nejedlý. Hosté v závěru otevřeli hru, hnali se za snižující brankou, ale byli za to dvakrát potrestáni z holí Erata a Havelky. Výborně zachytal brankář Trnka, který udržel čisté konto.
Sdílejte článek
 
18.kolo, neděle 29.11.2015
TRE TRE
4:00:0, 1:0, 3:0
PRO PRO
Statistiky
Branky a nahrávky: 33. Dvořák (Bednář), 43. Nejedlý (Dvořák), 55. Erat J. (Bednář), 55. Havelka. Rozhodčí: Polák O. - Bláha, Nedvěd. Vyloučení: 3:3. Využití: 0:0. V oslabení: 0:0. Diváci: 67. Průběh utkání: 4:0.
Sestavy
SK Horácká Slavia Třebíč: Trnka (Dobrovolný) - Erat Jiří, Havelka, Svoboda, Strnad, Pavelka, Průša, Dvořák, Nejedlý, Bednář, Dundálek, Lupač, Pacal, Trnka
LHK Jestřábi Prostějov: Rochla (Micka) - Studený, Ftoltas, Knápek, Kutiš, Žilka, Liška, Popelka, Hanáček, Navrátil, Antoníček, Lauryn, Skácel, Ferleťják, Vlček

Komentář k zápasu

Starší dorost v posledním utkání základní části přehrál Prostějov. V zápase čtvrtého s pátým týmem tabulky byl dlouho stav yvrovnaný, stejně, jako hra. Třebíčští ale byli od druhé třetiny aktivnější a dokázali vstřelit Dvořákem důležitou první branku, na začátku třetí třetiny pak přidali i asi rozhodující druhý gól na 2:0. Parádně zblízka zavěsil Nejedlý. Hosté v závěru otevřeli hru, hnali se za snižující brankou, ale byli za to dvakrát potrestáni z holí Erata a Havelky.

Štěpán Oberreiter po utkání SDO TRE - PRO 4:0

Fotogalerie Zobrazit všechny fotografie


Podobné články

Reportáže

Slibný začátek výhru v derby nepřinesl

před 2 dny
Reportáže

Na úvod přípravy demolice! Horáci přejeli Havlíčkův Brod 6:2

04.08.2020
Reportáže

Druhý bod v sérii! Třebíč porazila Slavii a získala mečbol

10.03.2020