SDO: TRE - TAB 7:6 - Starší dorost útočí na čelo tabulky, zvítězil posedmé v řadě

T ř e b í č - Starší dorost Horácké Slavie si vede skvěle. Dokázal vyhrát posedmé za sebou, i když v utkání s Táborem prohrával už 2:4. Dorostenci Horácké Slavie vlétli do druhé třetiny jako uragán, rychlými brankami otočili průběh zápasu a vedení už nepustili. Dvě branky si připsali kapitán Jiří Všetečka a Jakub Tůma. Starší dorost tak zvítězil posedmé v řadě a o skóre jž předstihl i Havlíčkův Brod, který už také dokázal porazit, navíc na jeho ledě.

12.kolo, neděle 27.10.2013
7:62:4, 4:1, 1:1
TAB TAB
Branky a nahrávky: 9.Mejzlík (Tůma), 13.Všetečka, 21.Všetečka (Hodek, Maštera), 22.Tůma (Ferda, Oburka), 24.Matov (Ferda, Oburka), 31.Mejzlík (Tůma), 45.Maštera (Hodek, Hort) – 9.M.Novák (Nehoda), 15. Straka (Blažek), 15.Nehoda (M.Novák), 17.Nehoda (Trepka), 31.Nehoda, 50.Václav Prchal (Kadilak). Rozhodčí: Paulík – Kuřítko, Šťastná. Vyloučení: 3:4. Využití: 2:1. V oslabení: 0.0. Diváci: 70. Střely na branku: 32:35. Průběh utkání: 1:0, 1:1, 2:1, 2:4, 5:4, 5:5, 7:5, 7:6.
SK Horácká Slavia Třebíč: Nováček (20.Svoboda) – Hodek, Hort, Oburka, Kabelka, Wasserbauer, Šimka, A.Dobeš – Maštera, Kajnar, Všetečka – Ferda, Matov, Urban – J.Dobeš, Tůma, Mejzlík – Michálek, Valík, Pokorný
HC Tábor: Pekárek (24.R.Novák) – Růžek, Hošek, Stodolovský, Veselý, Skalický, Trepka, Straka, Veřtát, Blažek, Nehoda, M.Novák, Vojtěch Prchal, Václav Prchal, Kadilak, Trska