Vysoká výhra "D" žáků s Ledčí nad Sázavou

T ř e b í č - V sobotu 29. listopadu 2014 sehráli naši nejmladší žáci své další mistrovské utkání základní části „Ligy mladších žáků D“ na domácím ledě s týmem HC Ledeč nad Sázavou. V zápase se jim podařil především nástup do utkání, když na konci 3. minuty vstřelili soupeři čtvrtou branku. V tu chvíli se zdálo být o zápase jasno a čekalo se, na konečné skóre. Jenže po úvodním střeleckém přídělu se pak hrál poměrně vyrovnaný zápas, soupeř vyslal na oba naše brankáře celkem 53 střel. Brankově jsme hostům odskočili až v závěrečné třetině a výsledkem byla vysoká výhra. Pěti body se v zápase prosadil Adam Kříž, který ke čtyřem brankám přidal i jednu asistenci.

13.kolo, sobota 29.11.2014
9:15:0, 1:1, 3:0
LNS LNS
Branky a nahrávky: 1. Kuba (Krotký), 1. Kříž, 3. Kříž, 3. Svoboda A. (Kříž), 10. Horký (Topol), 28. Kříž (Svoboda A.), 45. Kříž, 46. Horký (Kuba), 49. Šabatka - 26. Dolík. Rozhodčí: . Vyloučení: 6:2. Využití: 1:0. V oslabení: 0:0. Diváci: 50. Střely soupeře na branku: 53. Průběh utkání: 5:0, 5:1.
SK Horácká Slavia Třebíč: Jan Trvaj (od 30. min. Lukáš Vejmelka) – Adam Topol, Marcel Hrbáček, Štěpán Šabatka, Nikolas Bobrovský, Radek Neměc, Lukáš Kardoš, Rostislav Ježek - Adam Kříž, Tomáš Jaša, Tadeáš Kuba, Adam Svoboda, Adam Horký, David Krotký, Martin Oliva, Jan Venhoda, Alex Daňhel, Svatoslav Outulný, Miroslav Mašíček.