Menu +

Bezpečnostní a organizační opatření pro sobotní derby s Jihlavou

Aktuální zprávy
T ř e b í č - V sobotu 21. prosince 2013 od 17:30 se na Zimním stadionu Města Třebíče – MANN+HUMMEL ARENĚ odehraje další derby mezi Horáckou Slavií Třebíč a Duklou Jihlava. Protože zápas byl vyhodnocen jako rizikový, budou tomu odpovídat i posílená bezpečnostní opatření. Ta mají jediný cíl, zajistit klidný a bezproblémový průběh zápasu.
Sdílejte článek
 

Horácká Slavia ve spolupráci s policií vyhodnotila zápas jako rizikový a proto bylo přistoupeno k posílení bezpečnostních opatření v průběhu zápasu a kontrol před utkáním samotným. Prosíme proto diváky, aby na zápas dorazili s časovým předstihem a počítali s určitým časovým zdržením u vchodů na stadion, kde budou probíhat důkladné prohlídky všech příchozích.

Zájmem klubu je, aby se zápas odehrál v co nejlepší hokejové atmosféře. Cílem opatření, ke kterým bylo přistoupeno je, aby si diváci mohli v klidu vychutnat tento výjimečný hokejový zápas.

SOUPIS OPATŘENÍ:

- Upozorňujeme všechny návštěvníky, aby na sobotní utkání, které startuje prvním buly přesně v 17:30, dorazili s dostatečným časovým předstihem a počítali se zdržením při důkladných osobních prohlídkách.

- V čase konání zápasu budou orgány k tomu povolané připraveny použít institut zkráceného přípravného řízení v případě jakéhokoli překročení zákonných mezí. Smyslem zkráceného přípravného řízení je urychlit a zjednodušit přípravné trestní řízení a v co nejkratší době postihnout pachatele méně závažných trestných činů.

- Ulice Kateřiny z Valdštejna bude zhruba od schodů od vlakového nádraží výše uzavřena a bude určena pouze pro fanoušky hostujícího týmu. Pro fanoušky Jihlavy bude vymezen horní vchod a pokladna u prodejny se sportovním zbožím.

- Na stadionu budou přítomni strážníci Městské policie a bezpečnostní agentury Trebi, kteří budou dbát na dodržování veřejného pořádku.

- Tribuny stadionu a chování diváků bude monitorováno kamerovým systémem. Záznam může být v případě použit jako důkaz.

- Sektor pro hosty bude uzavřen a oddělen od zbytku stadionu, stejně jako prostor pod sektorem hostů.

- Před stadionem u parku směrem k nemocnici bude umístěno mobilní WC pro muže.

- Předprodej vstupenek na vrátnici ZS– od středy 18.12. do soboty 21.12 do 15:00

- Pokladny budou otevřené v sobotu od 15:00, stadion pak od 16:00

Po fanoušky hostů bude vyhrazen venkovní prostor na ulici Kateřiny z Valdštejna před pokladnou a prodejnou se sportovním zbožím. Pokud tento prostor opustí, budou se znovu muset podrobit bezpečnostní osobní kontrolou a budou také muset znovu uhradit vstupné.

Prosíme tímto všechny návštěvníky zápasu, aby svým slušným chováním na tribunách přispěli k bezproblémovému průběhu zápasu.

Podobné články

Aktuální zprávy

Ligu zahájíme 14. září domácím zápasem s Pardubicemi B

04.06.2024
Aktuální zprávy

Foto i video: Rekonstrukce nabírá na obrátkách

31.05.2024
Aktuální zprávy

Pátý ročník O Kapku lepšího hokeje byl nejúspěšnější!

14.05.2024