Hradec Králové byl nad síly Horácké Slavie - fotogalerie

Fotogalerie
T ř e b í č - Třetí přípravné utkání bylo pro střelce Horácké Slavie osudovým. Nepodařilo se jim totiž vsítit žádnou branku. A prototže hostům z Hradce Králové se to povedlo dvakrát, zvítězili 0:2. Přítomní diváci ale museli ocenit nasazení a snahu, s nimiž domácí utkání odehráli až do poslední vteřiny.

FOTO 1: V brance hostí nastoupil od začátku utkání Vladislav Koutský.

FOTO 2: Do té třebíčské se postavil Filip Luňák.

FOTO 3: Ačkoliv první třetina vyzněla herně pro hosty, také domácí bránu hostů několikrát ohrozili.

FOTO 4: Urostlí hradečtí hráči měli v soubojích u mantinelů mírně navrch.

FOTO 5: V útočné třetině se na bully sklání Jiří Oliva a s číslem 39 Marek Laš.

FOTO 6: K Jiřímu Olivovi patří již neodmyslitelně číslo 21. V přípravných utkáních nosí na dresu také kapitánské céčko.

FOTO 7: Ani tato situace brankou neskončila. Zpoza brány doráží na Koutského Martin Čech.

FOTO 8: Další nebezpečná situace před brankou hostí. V dresu Hradce se v jedné obranné dvojici sešli dva bývalí hráči Třebíče, Petr Mocek s číslem 15 a Martin Čížek.

FOTO 9: Martin Čížek hledá kotouč. Ten je někde v Koutského výstroji.

FOTO 10: Že by přece jen mohl brankáři vyklouznout?

FOTO 11: Ladislav Kolda, současný trenér Východodčechů, prostředí v Třebíči dobře zná.

FOTO 12: Na bully Martin Sobotka a Daniel Volráb.

FOTO 13: Třebíčští se snažili co nejíce ohrožovat hostujícího gólmana.

FOTO 14: Další bully pred hradeckou bránou.

FOTO 15: Souboje u mantinelů byly opravdu nesmlouvavé.

FOTO 16: Ondřej Látal spěchá za kotoučem.

FOTO 17: Situace před Luňákovou brankou. Obránce Martin Lučka v pohotovosti.

FOTO 18: Probít se do prostoru před hostující branku bylo velmi těžké, ale ne nemožné.

FOTO 19: Martin Čech šel do brány s takovým důrazem, že v ní skončil místo puku.

FOTO 20: Ladislav Kolda, v polovině utkání vystřídal barnkáře. Odstoupil Koustký, nastoupil Dušek.

FOTO 21: Hradecký hokej hodně bolel. V tuto chvíli Milana Přibyla

FOTO 22: Marek Laš hledá stabilitu po jednom ze soubojů.

FOTO 23: Filip Luňák je připraven čelit dalším akcím soupeře.

FOTO 24: Jedním ze čtyř vyloučených domácích hráčů byl Bedřich Ščerban.

FOTO 25: Domácí se snažili Duška hned po vystřídání řádně prověřit.

FOTO 26: V tuto chvíli hradecký hokej bolel obránce Karla Šefčíka.

FOTO 27: Jedna ze situací v obranném pásmu Třebíče. Před bránou hlídkuje Lukáš Sláma, na bully Petr Zahradník.

FOTO 28: Třebíčští trenéři Josef Horešovský s Jiřím Otoupalíkem již viděli své svěřence ve třetím přípravném utkání. Jaké poznatky jim příprava přinesla ví zatím jen oni.

FOTO 29: Tentokrát pro změnu bolel třebíčský hokej jednoho z hradeckých hráčů.

FOTO 30: Střídačka Horácké Slavie.

FOTO 31: Martin Fryauf se chystá k dašímu střídání.

FOTO 32: Filip Luňák v detailu.

FOTO 33: Situace z obranného pásma Horácké Slavie - třetí třetina.

Foto 34: Jedna z největších gólových příležitostí třetí třetiny, únik Marka Laše, brankou neskončila.

Foto 35: Také toto byla velká gólová šance. Puk tancující v brankovišti nakonec skončil pod Duškem.

FOTO 36: Tolik lidí na tak malém prostoru. I to je hokej.