Menu +

I díky skvělým divákům jsme to zvládli! Přiznává Pavel Jekel

Ohlasy po utkání
T ř e b í č - Třebíčští urvali již osmou výhru v řadě, tentokrát to schytal Frýdek-Místek na nájezdy. Horáci tak nejsou moc daleko od předkola play-off. Ovšem jak se říká, poslední krok bývá nejtěžší. „Musíme se i nadále snažit vyhrávat zbývající zápasy,“ říká Pavel Jekel, který již svolává fanoušky na sobotní derby.
Sdílejte článek
 

Jak hodnotíš utkání s Frýdkem-Místkem, který se pro vás nevyvíjel zrovna dobře?
Poslední dobou to tak bohužel máme. Zápasy nedokážeme dobře rozehrát a musíme pak soupeře dotahovat. O to těžší to pro nás dnes bylo. Naštěstí se nám podařilo ve třetí třetině srovnat a jako bonus bereme navíc velice cenný bod po nájezdech, z čehož máme obrovskou radost.

Jaké jsou tvé bezprostřední pocity po vychytaných nájezdech?
Jsem rád, že mě něco trefilo (směje se). Ten bod navíc se nám určitě hodí. Jsem vděčný klukům, že dokázali udržet nervy a dát o jeden gól v nájezdech více než soupeř.

Jak bys popsal poslední nájezd soupeře, při kterém jsi nepustil kotouč za svá záda?
Upřímně řečeno si tento nájezd vůbec nepamatuji. Velkou roli zde sehrály emoce. Jsem jen rád, že to dopadlo v náš prospěch a já kluky podržel. Žádný z nájezdů nebyl pro mě jednoduchý. Frýdek-Místek má ve svém týmu velmi šikovné hráče, kteří se v nájezdech dokáží prosadit, a já se tak musel na každý nájezd hodně soustředit.

Odehráli jste dva zápasy ve dvou dnech, přičemž ten první až v Sokolově. Jak náročné to pro vás bylo?
Nebylo to jednoduché, ale dokázali jsme se dobře připravit a odměnou nám je pět bodů z těchto dvou těžkých utkání. Na druhou stranu měl Frýdek také dva zápasy za sebou, takže bychom se ani nemohli vymlouvat na únavu. Oba týmy na tom dnes byly v tomto ohledu stejně. Nás hnali dopředu skvělí diváci, kterým chci tímto poděkovat, že dokázali vytvořit tak výbornou atmosféru a možná právě díky nim jsme nakonec zápas urvali.

Po dnešním utkání máte osmibodový náskok na Frýdek-Místek.
Ještě není vůbec nic jasné. Musíme se i nadále snažit vyhrávat zbývající zápasy. Věřím, že s formou, jakou nyní máme a touhou po předkole, bychom si to neměli nechat ujít. Pokud budeme pokračovat v dobrých výkonech, tak nám štěstí půjde naproti a předkolo rozhodně vybojujeme.

V sobotu vás čeká derby s Jihlavou. Co od toho očekáváš?
Bude to zápas jako každý jiný. Každý zápas chceme vyhrát a do každého vstupujeme naplno. Bude to hodně těžké utkání, které rozhodnou maličkosti. Doufám, že si hodně fanoušků najde cestu na stadion v Třebíči a přijde nás podpořit v boji o play-off.

Podobné články

Ohlasy po utkání

Šest branek nemůžeme dostávat, tvrdí Martin Šťovíček. V sobotu musíme vyhrát, burcuje

před 3 dny
Ohlasy po utkání

Makali jsme, na ligu jsme připraveni, říká po vítězné generálce střelec vyrovnávací branky Václav Krliš

08.09.2020
Ohlasy po utkání

Jsem rád, že mi trenéři věří a že můžu hrát, říká Tomáš Šoustal po utkaní s Porubou

20.08.2020