Menu +

Martin Falter: Nebylo poznat, kdo je doma a kdo venku

Ohlasy po utkání
Havlíčkův Brod - Krásnou hokejovou bitvu, jak se na správné derby Vysočiny sluší a patří, svedli v Kotlině domácí Rebelové s Třebíčí. Čtvrtfinále play-off nakonec začaly lépe Bílé hvězdy, které překlopily pomyslné misky vah na svou stranu až při samostatných nájezdech a slavily důležité vítězství. Výrazný podpis pod ním má třicetiletý brankář Martin Falter, který podal skvělý výkon a při samostatných nájezdech nepustil za svá záda ani jeden puk. „Čekal jsem do poslední chvíle, co hráč vymyslí, ale nijak zvlášť jsem se na to nepřipravoval,“ okomentovala svou přípravu na penaltovou loterii maskovaná opora Horáků. (Foto: hstrebic.cz)
Sdílejte článek
 

Martin FALTER

Máte za sebou první úspěšný zápas v play-off. Jak moc těžké to pro vás osobně bylo utkání?
Na začátek série to bylo velmi vyrovnané utkání, ale myslím si, že se to dalo čekat. Bylo to velice náročné utkání, ale nakonec jsme byli šťastnější my.

V nájezdech jste nedostal ani jeden gól. Věděl jste o hráčích, co by na vás mohli zkoušet?
Nevěděl, čekal jsem do poslední chvíle, co hráč vymyslí, ale nijak zvlášť jsem se na to nepřipravoval.

Vy už Havlíčkův Brod znáte. Hráli jste s ním již několik zápasů. Co vám trenéři před zápasem radili. Na koho si třeba dávat pozor…
Určitě jsme to nebrali nějak jmenovitě. Prostě jsme se na ně komplexně připravovali. Je to play-off a nemá smysl se připravovat na jednotlivce. Je to o týmovém výkonu a my musíme maximálně tak nastudovat nějakou jejich taktiku a podle toho se zařídit, ale že bychom si zvlášť připravovali nějaké specialitky, tak to ne. Každý si před play-off vyzkouší oslabení, přesilovku a dá do toho sto procent.

Přijelo vás podpořit dost fanoušků. Atmosféra pro vás musela být parádní, že?
Bylo to hodně dobré. Nebylo skoro ani poznat, kdo je venku a kdo doma. Naši fanoušci byli naším šestým hráčem na hřišti a patří jim tak velký dík.

Podobné články

Ohlasy po utkání

Šest branek nemůžeme dostávat, tvrdí Martin Šťovíček. V sobotu musíme vyhrát, burcuje

17.09.2020
Ohlasy po utkání

Makali jsme, na ligu jsme připraveni, říká po vítězné generálce střelec vyrovnávací branky Václav Krliš

08.09.2020
Ohlasy po utkání

Jsem rád, že mi trenéři věří a že můžu hrát, říká Tomáš Šoustal po utkaní s Porubou

20.08.2020