Menu +

Potvrdí Horácká Slavia dobré výsledky i proti Vajgaru?

Pozvánky na zápas
T ř e b í č - Zítra se odehraje 21. kolo 1. hokejové ligy, ve kterém domácí Horácká Slavia Třebíč přivítá na svém ledě hokejisty z Jindřichova Hradce. Hosté si do Třebíče přivezou brankářskou posilu v osobě českobudějovického brankáře Jana Chábery. Ani domácí však nebudou s posilami pozadu. Po zranění oka a dlouhodobé pauze se v Třebíči bude rozehrávat šikovný útočník a odchovanec třebíčského hokeje Leoš Čermák. Tak nezapomeňte přijít zítra 7.11. 2005 v 18:00 na Zimní stadion města Třebíče.
Sdílejte článek
 
Nováček 1. ligy KLH Vajgar Jindřichův Hradec odehraje letos v Třebíči první mistovské utkání. Na domácím ledě dokázal Jindřichův Hradec Horáckou Slavii porazit v poměru 4:2. Utkání bude velice důležité pro oba týmy, protože jak víme oba soupeře od sebe dělí v tabulce pouhé 4 body. Vajgar si do Třebíče přiveze brankářskou posilu v podobě Jana Chábery. Tento brankář je v Jindřichově Hradci na hostování z Českých Budějovic. V letošní sezóně odchytal za extraligové České Budějovice zatím 12 zápasů, kryl 325 střel a inkasoval 21 branek. V dresu Horácké Slavie se po dlouhodobém zranění oka představí liberecký útočník Leoš Čermák, který jak uvedli internetové stránky Liberce se bude v Třebíči rozehrávat a získávat herní jistotu. V dresu Horácké Slavie bude působit nejméně 2-3 zápasy.

Předpokládaná sestava Vajgaru:
Chábera- Kolář, Kolda, Horák, Spitzer, Vašíček, Vomela, Klimeš, Starý, Šperger, Škoda, Kašpárek, Kupec, Mertl, Ulman, Bílek, Mucha, Fiala, Schejbal

Nejproduktivnější hráči Jindřichova Hradce:
Patrik Valčák oz:15 G:6 A:4
Lukáš Fiala oz:9 G:2 A:3
Poslední zápasy Jindřichova Hradce:
18. kolo: KLH Vajgar Jindř. Hradec- Olomouc 1:1
19. kolo Jestřábi Prostějov- KLH Vajgar Jindř. Hradec 5:1
20.kolo KLH Vajgar Jindř. Hradec- Slovan Ústí N/L 3:0

Podobné články