Menu +

První příprava venku, třebíčské Bílé hvězdy se představí v Olomouci

Pozvánky na zápas
T ř e b í č – Boj o místa v základní sestavě se pomalu dostává do finální fáze. Hráči se chtějí trenérům ukázat v co nejlepší světle. Jinak tomu nebude ani v prvním přípravném utkání venku, ke kterému odcestují Bílé hvězdy do Olomouce. Zápas začíná v úterý 13. srpna 2013 v 18:00 hodin.
Sdílejte článek
 

Olomouc – top tým první ligy

V minulém ročníku první hokejové ligy olomoucká mašina zdatně proháněla suveréna z Mladé Boleslavi. V play-off se Hanáci trápili s Hradcem Králové, ale nakonec jej zdolali 4:2 na zápasy. V semifinále se čekal od Lvů z Ústí nad Labem jistě větší odpor, jenže Olomoučtí je spláchli ve čtyřech zápasech a vrhli se do boje o Extraligu. V baráži začali velice dobře, v prvních třech utkání urvali 5 bodů. Bohužel ve zbylých zápasech se jim nevedlo a získali už pouhý bodík. I tak to byla pro Olomouc cenná zkušenost, kterou budou chtít prodat v ročníku 2013/2014, jehož start bude za zhruba měsíc.

Podobně jako Třebíčští mají Kohouti za sebou tři přátelská utkání. V tom prvním zdolali na svém ledě extraligové Vítkovice 4:2. K další přípravě cestovali na led Třebíče, kde, jak všichni třebíčští fandové vědí, remizovali s Horáckou Slavií 1:1. Ve čtvrtek Olomoučtí změřili síly s Duklou Jihlava. První mistr samostatné České republiky se s vojáky nepáral a rozprášil je v poměru 6:1. „Z naší strany to bylo celkem povedené utkání. Kluci bruslili a plnili to, co jsme po nich chtěli,“ prohlásil po zápase s Jihlavou trenér Olomouce Jiří Dopita.

Třebíč si užila zápas s Kometou

V poslední přípravě si Třebíčští zahráli s brněnskou Kometou. I přes porážku 3:5 našel lodivod Kamil Pokorný pozitiva na hře svých svěřenců. Dle ohlasů fanoušků se dobře jeví útok ve složení Wasserbauer, Nahodil, Čuřík. Po prvním zužování kádru pomalu krystalizuje sestava pro mistrovské boje. Nicméně třebíčští trenéři čekají na pohyb v kádru Komety Brno a přísun několika posil. Všichni zainteresovaní jsou zvědaví, v jakém složení vyjede Horácká Slavia Třebíč bojovat o body do prvoligové tabulky.

Sestava HS Třebíč v posledním přípravném zápase:
Dusík – Malena, Bilčík, Čejka, Janota, Peroutka, Dittrich – Laš, Dolníček, Vondráček – Wasserbauer, Nahodil, Čuřík – Kadela, Kaut, Přibyl – Čech, Zábranský, Moučka – Paták.

Sestava HC Olomouc v minulém přípravném zápase:
Vošvrda – Bartoň, Ondrušek, Kadela, Janáček, Jaroměřský, Staněk, Schejbal J. – Pekr, Řípa, Herman – Jergl, Kucharczyk, Švaňhal – Rác, Králík, Vodný – Novotný, Heža O., Lehečka.

Přípravné utkání HC Olomouc – SK Horácká Slavia Třebíč startuje v úterý 13. srpna 2013 v 18:00 hodina na Zimním stadionu v Olomouci. Tamější redakce bude zajišťovat tradiční online přenos.

Plán přípravy 2013/2014
Třebíč – Moravské Budějovice4:6
Třebíč – Olomouc1:1
Třebíč – Kometa 3:5
Olomouc – Třebíčúterý 13. 8. 2013
Třebíč – Šumperkčtvrtek 15. 8. 2013
Šumperk – Třebíčpondělí 19. 8. 2013
Třebíč – Havlíčkův Brodúterý 20. 8. 2013
Jihlava – Třebíččtvrtek 22. 8. 2013
Třebíč – Skalicaúterý 27. 8. 2013
Havlíčkův Brod – Třebíččtvrtek 29. 8. 2013
Třebíč – Jihlavaúterý 3. 9. 2013

Podobné články

Pozvánky na zápas

Bílé hvězdy čeká rozhodující pátá bitva o postup do semifinále!

16.03.2024
Pozvánky na zápas

Série se přesouvá na třebíčské kolbiště! Pokračování je na programu ve středu a ve čtvrtek!

12.03.2024
Pozvánky na zápas

Čtvrtfinále je tady! Bílé hvězdy jej načnou dvojzápasem v Kalich aréně!

08.03.2024