Menu +

Dnes musíme vyhrát, burcuje Svoboda. Porážku bere na sebe

Ohlasy po utkání
Z l í n - Horáci sehráli ve Zlíně dobré třetí semifinálové utkání. Jenže druhý bod bere Zlín. Berani rozhodli o svém vítězství v čase 59:51. Na ledě byl při inkriminované situaci také útočník Matyáš Svoboda.
Sdílejte článek
 

„Bolí to dost. Devět vteřin před koncem… Beru to na sebe, nevyhodil jsem puk z našeho pásma. Musíme se z toho sebrat a hrát tak, jak jsme hráli včera. Musíme to dnes za každou cenu urvat,“ říká Matyáš Svoboda, po středečním utkání ve Zlíně.

Horáci nebyli horším týmem. Od poloviny zápasu dokázali Zlín přehrávat.

„Hráli jsme dobře. Musíme takhle hrát, musíme hrát jednoduše, dohrávat je, chodit do prostoru před bránou a puk dotlačit za čáru i s gólmanem,“ burcuje třebíčská třiadvacítka.

„Věříme, že když do toho dnes půjdeme stejně, otočí se to a štěstí budeme mít my,“ dodává pracovitý útočník.

„Hráli jsme dobře"

Ten během utkání ukázal svou zarputilost, když zablokoval tvrdou ránu Daniela Gazdy. „Dostal jsem to do kolene. Ve zbytku zápasu jsem šel malinko přes bolest, takže doufám, že se to rychle zlepší a že vyhrajeme.“

Svoboda zároveň děkuje třebíčským fanouškům, kterých se do Zlína sjelo velké množství. „Byli skvělí, jsem moc rád, že nás povzbuzovali. I zlínští fanoušci byli skvělí, přišlo skoro pět tisíc lidí, v takové atmosféře se hraje parádně.“

Podobné články

Ohlasy po utkání

Kluci se vydali úplně na doraz, strašně si cením fanoušků, že to ocenili, říká Kamil Pokorný

26.03.2023
Ohlasy po utkání

Ladislav Bittner: Nevěšíme hlavy, v sobotu musíme vyhrát! Jaký vzkaz poslal Vejmelka?

24.03.2023
Ohlasy po utkání

Byl nás plný led! Do Zlína si věříme, říká Vojtěch Šilhavý

20.03.2023