12.1.
17:30

Sociální sítě

facebook
Dnes to ve Vsetíně nebyl náš den. Trápily nás hlavně přesilové hry. Jak zápas viděl hlavní trenér Kamil Pokorný? Do zápasu jsme vstoupili dobře, hráli jsme to, co jsme chtěli a dali jsme úvodní gól. Jenže pak jsme dostali vyrovnávací gól vlastně z ničeho a v závěru první třetiny v přesilovce pět na tři domácí zápas otočili. Ve druhé třetině jsme udělali individuální chybu na modré čáře a inkasovali z toho gól. Pak jsme měli také možnost přesilové hry pěti proti třem, ale nevyužili jsme ji, sehráli jsme ji špatně. Vlastně všechny přesilovky jsme dnes odehráli špatně, byli jsme v nich nuloví... Když se zpětně podívám na dnešní utkání, tak to vlastně rozhodlo zápas. Ve třetí třetině jsme ještě museli hrát čtyřminutové oslabení a v něm jsme inkasovali poslední gól. Vsetínu dnes musím k zaslouženému...
facebook
SK Horácká Slavia Třebíč aktualizoval(a) úvodní fotku.
facebook
facebook
Parádní začátek zápasu ve Vsetíně.Hned zkraje prvnví třetiny se od modré prosadil Václav Krliš a edemm 1:0. OLÉ
facebook
❤️💙🤍
facebook
Dnes se naše Áčko vypravuje do Vsetína, kde čeká těžký soupeř a nelehký zápas...Držte našim klukům všecky palce, sledujete hokejku TV. ✊✌️👍
facebook
"Takhle vysoko! Kluci, my jsme stále první!" 👀 Jaký popisek vás napadá k této momentce? 😁 #jedinetrebic📷 Markéta Křížová
facebook
Ještě jednou gratulujeme! 😍
facebook
facebook
Velmi smutným sdělením je úmrtí našeho bývalého hráče. Lukáš Bartůněk patřil k ročníku, který v roce 2004 vybojoval postup do extraligy dorostu. Vyjadřujeme upřímnou soustrast rodině a všem, kteří Lukáše znali.
facebook
🎥: „Podali jsme výborný, soustředěný výkon a šli jsme si za vítězstvím“, říká autor vítězné trefy Tomáš Křehlík. 🤩🤩👏🏒🏒Kompletní ohlasy zde: ⤵⤵⤵⤵https://hstrebic.cz/clanek.asp?id=Podali-jsme-vyborny-soustredeny-vykon-a-sli-jsme-si-za-vitezstvim-rika-Tomas-Krehlik-7437
youtube
Tak tohle se povedlo! I druhé derby Vysočiny letošní sezony patří Třebíči. Bílé hvězdy tentokrát dokázaly porazit Jihlavu 2:1, když o jejich vítězství rozhodl ve třetí třetině Tomáš Křehlík. Horáci předvedli i přes některé absence v sestavě kvalitní, soustředěný výkon.
youtube
facebook
Před malou chvílí proběhla přátelská a milá návštěva našich partnerů, nejvyšších zástupců korejské společnosti KHNP. Přijeli poděkovat a pogratulovat našemu týmu mužů a také juniorům za skvělé výsledky v jejich soutěžích a předali symbolický dárek. Nejvyšší představitelé HST, předseda Martin Svoboda s manažerem klubu Danielem Šlapákem, vyjádřili taktéž vděk za nezbytnou podporu hokeje v Třebíči. 🏒🤝 Návštěva navázala na řadu jednání obou stran a je příslibem budoucí spolupráce.
facebook
Tak takhle to bylo! 2️⃣⏸ 1️ pro HST 👍😍🏒Sestřih vítězného derby. 👀🎥 Jo a díky za podporu všem kdo přišli a fandili...❤️💙🤍
facebook
facebook
Pokud jste nebyli na včerejším vítězném derby Vysočiny, v němž HST přehrála soupeře z Jihlavy, nabízíme vám parádní fotoreportáž od Markéta Křížová
facebook
Nejlepším hráčem derby byl kabinou zvolen autor vítězného gólu Tomáš Křehlík. 🤩🏒
facebook
Vítězná děkovačka Pavla Jekela 👋 Náš brankář pomohl k výhře v #derby 24 zákroky 😎 #jedinetrebic
facebook
Lukáš Nedvídek, v kabině zvaný Méďa, dnes slavil mimo jiné také své 300. utkání v základní části 1. ligy!!🤝 Velmi gratulujeme, přejeme spoustu dalších úspěchů a dobrou chuť 😉🍴🍻
facebook
I druhé #derby letošní sezony patří nám! 😍 Byla to velká bitva, ale se šťastným koncem pro nás 🙌 #jedinetrebic
facebook
O druhé třetině se na průběžném skóre 1:0 nic nezměnilo...Začínáme třetí část, držte palce!!! ✊❤️💙🤍📸 Markéta Křížová 👏
facebook
V první třetině derby se do soupeřovy branky trefil náš kapitán Laďa Bittner! Jen tak dál hoši 👍👍👍 O pauze se pak na ledovou plochu sypaly plyšáci pro děti z dětského domova v rámci naší akce Dvakrát v roce Vánoce. Pod stromečkem u fanshopu na děti čekají i dárečky...🎄🎁 Děkujeme všem, kteří se podílejí!! ❤️Foto: Markéta Křížová
facebook
Vstupenky na dnešní utkání mezi HST a Duklou Jihlava již nejsou k dispozici, pokladna ZS dnes zůstane zavřená...Prosíme, přečtěte si pár důležitých informaci, které se týkají vstupu na derby. Děkujeme!
facebook
facebook
Jak dopadne souboj o Vysočinu? Středeční duel může sledovat naživo jen tisícovka šťastlivců.Pro ostatní je připraven přenos na hokejka tv
facebook
NA STŘEDEČNÍ DERBY ZBÝVÁ POSLEDNÍCH 80 VSTUPENEK! NEVÁHEJTE A VYUŽIJTE PŘEDPRODEJE V ÚTERÝ 30.11. OD 16,00 DO 18,00 NA POKLADNĚ ZS.A VZHLEDEM K VELKÉMU MNOŽSTVÍ DOTAZŮ: KDO SI KOUPIL VSTUPENKY V ON-LINE PŘEDPRODEJI, JEŠTĚ PŘED SOUČASNÝM OMEZENÍM, BUDE SAMOZŘEJMĚ NA UTKÁNÍ VPUŠTĚN. U VSTUPU BUDETE INSTRUOVÁNI, KDE JSOU VAŠE MÍSTA. :-)
facebook
facebook
Zápas 24. kola s Kadaní byl kontumován ve prospěch Horácké Slavie z důvodu odstoupení Trhačů z Chance ligy.