Menu +

HBR - TRE 4:0 - V Kotlině Třebíč neuspěla

Reportáže
T ř e b í č - K dalšímu přípravnému utkání zajížděla Horácká Slavia do Havlíčkova Brodu, kde se v Kotlině střela s místním Rebelem. Zápas nabídl atraktivní hokej s řadou šancí na obou stranách. Jediný rozdíl mezi oběma týmy byl v proměňování šancí. Zatímco domácí střelci se dokázali střelecky prosadit v každé třetině, hosté v celém zápase nedokázali překonat extřebíčského brankáře Nerudu v brance Havlíčkova Brodu. Přísnější měřítko snesou z třebíčského týmu oba brankáři, Jakub Lev a Pavel Míča.
Sdílejte článek
 
přát., úterý 19.8.2008
HBR HBR
4:01:0, 1:0, 2:0
TRE TRE
Statistiky
Branky a nahrávky: 11. Soldán (Stromko), 23. Vojtěch Němec (Hadrava, Wurm), 42. Svoboda, 60. Heřman (Svoboda). Rozhodčí: Vampola - Křivohlavý, Křivský. Vyloučení: 11:11. Využití: 1:0. V oslabení: 1:0. Diváci: 200.
Sestavy
BK Havlíčkův Brod: Neruda - Vyhlídal, Borůvka, Václav Němec, Rusnák, Pavlík, Soldán, Špelda, A. Jelínek, Šulc - Heřman, Endál, Kraučuk, Hadrava, Třetina, Dušátko, Stromko, Vojtěch Němec, Svoboda, Křišťan, Ondráček, Wurm.
SK Horácká Slavia Třebíč: Lev (30. Míča) - Hrbáček, Kaláb, Koktan, Sedláček, Březina, Kalafut, Sláma, Flamík, Popela - Čech, Zahradník, Obdržálek, Ferebauer, Nahodil, Staněk, V. Burian, Otčenáš, J. Burian, Přibyl, Sojčík, Vrba, Fila.
Ohlasy trenérů

Kamil Pokorný

Kamil Pokorný - Třebíč: "Myslím, že dvě třetiny jsme hráli dobře, byli jsme aktivní a dostávali jsme se do šancí. Proti nám stál výborný výkon gólmana a naše špatné řešení akcí a finální části útoků. To, že jsme nedávali góly, pak na hráče postupně dolehlo a frustrovalo je to. Ve třetí třetině jsme podali špatný výkon, inkasovali jsme po individuální chybě a hráči už nenašli sílu na to, aby zápas dohráli a trošku ještě zabojovali. Se třetí třetinou nejsem spokojen."

Podobné články

Reportáže

Třebíč bojovala. Nakonec však v Sokolově padla a sezona pro ni končí

15.03.2022
Reportáže

Infarktový třetí zápas série pro domácí Sokolov. Horáci budou hrát proti konci sezony

14.03.2022
Reportáže

Horácká Slavia na svém ledě po bojovném výkonu srovnala stav série se Sokolovem

11.03.2022