HBR - TRE 4:0 - V Kotlině Třebíč neuspěla

T ř e b í č - K dalšímu přípravnému utkání zajížděla Horácká Slavia do Havlíčkova Brodu, kde se v Kotlině střela s místním Rebelem. Zápas nabídl atraktivní hokej s řadou šancí na obou stranách. Jediný rozdíl mezi oběma týmy byl v proměňování šancí. Zatímco domácí střelci se dokázali střelecky prosadit v každé třetině, hosté v celém zápase nedokázali překonat extřebíčského brankáře Nerudu v brance Havlíčkova Brodu. Přísnější měřítko snesou z třebíčského týmu oba brankáři, Jakub Lev a Pavel Míča.

přát., úterý 19.8.2008
HBR HBR
4:01:0, 1:0, 2:0
Branky a nahrávky: 11. Soldán (Stromko), 23. Vojtěch Němec (Hadrava, Wurm), 42. Svoboda, 60. Heřman (Svoboda). Rozhodčí: Vampola - Křivohlavý, Křivský. Vyloučení: 11:11. Využití: 1:0. V oslabení: 1:0. Diváci: 200.
BK Havlíčkův Brod: Neruda - Vyhlídal, Borůvka, Václav Němec, Rusnák, Pavlík, Soldán, Špelda, A. Jelínek, Šulc - Heřman, Endál, Kraučuk, Hadrava, Třetina, Dušátko, Stromko, Vojtěch Němec, Svoboda, Křišťan, Ondráček, Wurm.
SK Horácká Slavia Třebíč: Lev (30. Míča) - Hrbáček, Kaláb, Koktan, Sedláček, Březina, Kalafut, Sláma, Flamík, Popela - Čech, Zahradník, Obdržálek, Ferebauer, Nahodil, Staněk, V. Burian, Otčenáš, J. Burian, Přibyl, Sojčík, Vrba, Fila.

Kamil Pokorný

Kamil Pokorný - Třebíč: "Myslím, že dvě třetiny jsme hráli dobře, byli jsme aktivní a dostávali jsme se do šancí. Proti nám stál výborný výkon gólmana a naše špatné řešení akcí a finální části útoků. To, že jsme nedávali góly, pak na hráče postupně dolehlo a frustrovalo je to. Ve třetí třetině jsme podali špatný výkon, inkasovali jsme po individuální chybě a hráči už nenašli sílu na to, aby zápas dohráli a trošku ještě zabojovali. Se třetí třetinou nejsem spokojen."