Mečbol zůstal neproměněný, o postupujícím do čtvrtfinále rozhodne pátý zápas

Mečbol hokejisté Horácké Slavie nevyužili. Čtvrtý zápas předkola play off sice začali svěřenci trenérů Barvíře a Dolníčka dobře, když je v desáté minutě poslal do vedení Ladislav Bittner. Jenže domácí brzy srovnali na 1:1. Tímto stavem také úvodní perioda skončila. Sešívání získali rozhodující náskok v prostřední části hry, to se trefili třikrát, kdežto Horáci pouze jednou. V závěrečném dějství stihl ještě snížit na rozdíl jediné branky Václav Krliš, ale na víc se už bílé hvězdy nezmohly. Rozhodující měření sil je na programu ve středu v Třebíči.

, pondělí 15.3.2021
SLA SLA
4:31:1, 3:1, 0:1
Branky a nahrávky: 12. Kružík (Jaroslav Bednář, Kafka), 23. Vampola (J. Doležal, Šteiner), 27. Vlček (Poletín, Kružík), 40. J. Novák (Jaroslav Bednář, Kafka) – 10. Bittner (Psota, Nedbal), 32. Šťovíček, 52. Krliš (Bittner, Psota). Rozhodčí: Pilný, Souček – Hnát, Šimánek. Vyloučení: 7:9, navíc Tejnor (Třebíč) 5 minut + OT do konce utkání. Využití: 2:1. V oslabení: 0:0. Diváci: Hráno bez diváků. Střely na branku: 41:19. Průběh utkání: 0:1, 3:1, 3:2, 4:2, 4:3.
HC Slavia Praha: Michajlov – T. Duda, Sedlák, Jeřábek, J. Říha, D. Krejčí, J. Novák, Veber – Kafka, Vampola, Kuťák – Pšenička, Jaroslav Bednář, Šmerha – Vlček, Poletín, Kružík – M. Ondráček, Šteiner, J. Doležal.
SK Horácká Slavia Třebíč: Jekel (41. Mičán) – L. Chalupa, Nedbal, Tejnor, Zukal, Vodička, Furch – P. Beránek, Michálek, Ferda – Krliš, Bittner, Psota – Šťovíček, Nedvídek, Š. Kratochvil – Křehlík, Malý, Hrubec – Oščádal.