Menu +

Stále je co zlepšovat, ale jdeme správným směrem, konstatoval Lukáš Dusík

Rozhovory
T ř e b í č - Druhý zápas, ze série přípravných, mají za sebou hráči Horácké Slavie. Celých šedesát minut hájil domácí svatyni odchovanec třebíčského hokeje, talentovaný Lukáš Dusík. Tento jedenadvacetiletý urostlý mladík na sebe svým včerejším výkonem určitě upozornil a výrazně si řekl o možnost prosadit se v brankovišti v blížící se sezóně. I z tohoto důvodu jsme ho požádali o zhodnocení zápasu proti silné Olomouci.
Sdílejte článek
 
“Řekl bych, že zápas se pro nás odvíjel výborně. Bylo vidět, že jsme hráli v relativně plné sestavě, protože dnes hráli kluci v poli zodpovědněji. První zápas (proti týmu Moravských Budějovic - pozn. redakce) byl takový jiný hokej, vůbec mi to nepřipomínalo nic z loňské vydařené sezóny. Dnes to již mělo náznaky hokeje, je vidět, že každým tréninkem se zlepšujeme a ty pohyby si osvojujeme, takže i když je co zlepšovat, určitě se to odvíjí dobrým směrem.“

Lukáš Dusík by měl v brankovišti dostávat rozhodně víc příležitostí, než v minulé sezóně, kdy kryl záda Marku Čiliakovi

Vy jste dnes podal hodně kvalitní výkon, vychytal jste několik samostatných nájezdů. Jeden gól tam přeci jen spadl. Jak byste popsal gólovou situaci?

“Po buly vypadl puk před hráče hostí, ten si ho převzal, jelikož nebyl pokrytý a vymíchal mne,“ nehledala výmluvy sympatická třebíčská „jednatřicítka“. “Byl již špatný led, já se chtěl přesunout, ale sekl se mi beton. Pak jsem se ještě na poslední chvíli natahoval lapačkou… Útočící hráč to ale udělal výborně, už se s tím nedalo nic dělat,“ uznal domácí brankář kvalitní zakončení hostujícího Švaňhala.

Počasí vybízelo spíše ke koupaní než k hraní hokeje. Jak to na Vás působilo?

“Na ledě je to hrozné, je tam vedro, potíme se a dnes mne ve třetí třetině již i chytaly křeče do nohy… Prostě zatím je to spíše na to koupání než na hokej,“ uzavřel dnešní krátké hodnocení remízového zápasu Lukáš Dusík.

Podobné články

Rozhovory

Nikdy nezapomenu na partu! Hlásí „pokladník“ Dominik Svoboda. Práce rukama? Nebojím se jí

26.07.2020
Rozhovory

Budeme se snažit bavit lidi a navázat na výkony z konce sezóny, hlásí před novou sezonou Lukáš Nedvídek

24.07.2020
Rozhovory

VIDEO: I volejbal nám jde! Nejlepší hráč? Asi Voďas, říká Michal Furch

22.07.2020